عنوان

خانومایی که خیاطی میکنین

148 بازدید | 13 پست

برای دومین بار مانتو دوختم میدونی بد نشده میشه پوشید ولی اون چیزی که میخواستم نشده😭😭😭😭حلقه استینش تنگ شده استینشو باید بیشتر ازادی میدادم 

اعصابم خورده ۱۲۰ پول پارچه دادم😭😭😭بیاین دلداریم بدین

کم کم تجربه پیدامیکنی غصه نخور

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی پارچه متقال بخری،الگو رو بندازی روش بدوزی بپوشی،اگر ایرادی داشت رو الگوت یا همون متقال برطرف کنی بعد بندازی رو پارچه اصلیت و ببری

حالا رو هر پارچه به درد نخوری هم میشه اینکارو کرد

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

از زیر بغل گشاد  کن  خوب

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

مشکلت کجاست با الگو کار نمیکنی مگه ؟ آزادی ها رو دقت کن به حلقه آستینت دو سانت آزادی بده روی خط سینه برای حلقه ستین حداقل یک سانت صاف برو بعد شروع کن به حلال کردن

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
زیاد جای دوخت نداره بعد یه طرف استینو رفتم با بشکاف باز کنم جر رفت😂😂😂😭😭😭

ای بابا اشکال نداره

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم