2737
2734
عنوان

تجربتون تو رشد موهاتون؟

142 بازدید | 21 پست

رشد موهاتون چجوریه؟

میخوام زود موهام بلند شه مکملی چیزی که ازش حواب گرفتین معرفی کنین

صرفا اونی که مصرف کردین و جواب گرفتین الان نیاین اسم انواع قرص بگین اونی که نتیحه داده رو بگین خودم اسم قرصارو بلدم😐😂

هَر جا ما رو دیدی زیارت قَبول...♥♥♥♥♥♥♥♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه مدت زینک پلاس میخوردم رشد ناخنام و موهام خیلی زیاد شد ولی جوش میزدم باهاش قطع کردم

من اونو مصرف کردم متاسفانه تو بلند شدنش تاثیری نداشت

هَر جا ما رو دیدی زیارت قَبول...♥♥♥♥♥♥♥♥♥
چجوریه ؟

میری دکتر با سوزن مواد تزریق میکنن

هر یک ماه و نیم باید انجام بدی تا هر چند بار ک نیاز باشه

هم ریزش کم میشه هم پرپشت میشه هم رشدش سریع میشه

البته اگه ب لحاظ مالی برات مهم نیس

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2738

مرتب سرت رو بشور برای من تاثير داشت و خیلی موهام خوب شده بود

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
میشورم میخوام تو ی سال بلند شه حداقل ۱۰ ۱۵ سانت

من ازم زیر یکسال ده سانت بلند شد البته من یه روز درمیان میشستمو کرونا هم نبود 

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2706