1874
2047

با پول‌تو از سوپرمارکت دیجی کالا خرید کن، 10 درصد پولت رو بزار تو جیبت!

نسکافه رو با پول‌تو از سوپر مارکت دیجی کالا هم ارزون‌تر بخر هم 10% پولت رو پس بگیر!

برادرت خطا کرده تو چ گناهی کردی😐

بیچاره شوهره آیندم که احتمالا الان داره به شوخی هایِ چرت و پرتِ دوست دختره اوسکولش میخنده😏😀/صبورر باش سلطان(:دلقکِ واقعی تو راهه🤠🤘😁💎(((:
2032

چه ربطی داره

باید یکی به برادرت خیانت میکرد😑

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp
2050

اینم دروغ سیزده ست؟؟؟🙄🙄 

ولی با حرفت موافقم به من تهمت زدن همون کسا که تهمت زدن واقعنی برای پسر و دخترشون بدترش اتفاق افتاد 

مادر عزیزتراز جانم خیلی زود رفتی و تنهام گذاشتی .😭😔.. میدونی چقدر حسرت محکم بغل کردن و بوسیدن ازته دلم رو داشتم ..باباجونم عزیز دلم بعد رفتن مامان دل مهربونت طاقت نیاورد و رفتی پیش مامان😭😔 ما چطور دووم بیاریم😔 عزیزای دلم  میدونستین که همه کسمون هستین چرا رفتین... حالا تو شهر غربت چکار کنم ... هر روز به کی زنگ بزنم و با کی دردو دل کنم ... کاش میشد فقط یه بار دیگه برگردین پیشم انقد ببوسمتون و بغلتون بگیرم که تو بغلتون اروم بگیرم .. بهشت برین جایگاهتون باشه مامان جونم و بابا جونم 😔😔
1718