2737
2734

دخترم ۳ سال و نیم هست

صبح که صبحانه رو میخوره میگه برم بالا پیش

مادربزرگم از صبح میره تا بعد نهار بعد میاد بالا جون مادربزرگش میخاد بخابه

گاهی هم نمیاد..خلاصه تا شب اونجاست 

هرچقد بازی هم باهاش کردم فایده نداره..به مادربزرگش وابستست...

انگار منو مادرخودش نمیدونه...

یعنی نفر اول زندگیش مادربزرگشه...

البته مادربزرگش هم خیلی باهاش مهربونه...

منم اصلا دعواش نمیکنم بازم به سمت من کشیده نمیشه...

بحالا اصل موضوع اینه من خیلی خیلی خیلی مشکل دارم تو زندگیم اخیرا بدتر شده ..

بنظرتون بخاطر بچه ای که وابستم نیست تحمل کنم یا نه؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

مادربزرگ قرار نیست مادرش بشه. الان رو نگاه نکن... براب جذب بچه ات و رفع مشکلاتت با همسرت باید برین مشاوره

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید ولی خودتم انگار نمیخوایش 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
مادربزرگ قرار نیست مادرش بشه. الان رو نگاه نکن... براب جذب بچه ات و رفع مشکلاتت با همسرت باید برین م ...

بنظرت مشاوره برم برا این که بچم به خودم وابسه شه جواب میده؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

اولا که مادربزرگش که تا ابد نیستن بالاخره یه زمانی سنشون که خیلی بالا بره دیگه حوصلع بچع ندارن اونموقع است که بچه دنبال مادرش میگرده بعدم اینکه این بچه الان ۳ و نیم سالشه بعدا بزرگ میشه مادر میخاد من خودم بی مادری کشیدم میدونم چقدر سخته برا دختر ولی اگه خیلی مشکل داری خب چرا تحمل کنی ؟ البته یه چیز دیگم هس طلاق بگیری با یه بچه و یه شرایط جدید کیس مناسب ازدواج از کجا پیدا کنی از چاله میوفتی تو چاه خیلی ریسک بزرگیه

چی بگم 

به نظرم مشکلت اگه خیانت و اعتیاد و دست بزن همسرت نیس بری مشاوره حل میشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

اسی واسه حل مشکلت اینکه بمونی یا بری حتما حتما برو مشاوره اینجا کسی نمیتونه کمکت کنه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706