2733
2734
عنوان

شوهرای شماهم اینجورین؟؟؟؟

366 بازدید | 27 پست

سلام خانما شوهرای شما هم اینجورین،شوهرمن باید صبح که میخاد بره سر کار لباساشو من اماده کرده باشم وجوراباشم کنار تشکش باشه اگه نباشه دیگه واویلاست انگار فقط نوکرشی شوهرای شما چی؟؟

نوچ رو دادی. زیادی

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اینجوری نیستن. هرکسی یه اخلاق بدی داره دیگه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2738

شوهرمن اصلا بلد نیس کاراشو بکنه،واویلا نمیشه ولی انقدر گیج وخرابکاره که خودم وسایلو اماده میکنم همیشه براش البته نه دیگه به این شدت!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

۱۵ ساله ازدواج کردم هیچوقت همچین کاری انجام ندادم از اول عادتش دادی حتی تا زمانی که پسرم به سن مدرسه رسید سر کار رفتنش رو هم نمیدیدم اون ۷ میرفت ما ۱۱ تازه بیدار میشدیم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706