2726
عنوان

زندگی بالا و پایین داره

152 بازدید | 3 پست

۵ ۶ ماهی هست ک زندگیم داغون شده عجیب تو تایپکام هست ک بچمو بخاطر مشکلش تو ۷ ماهگی از دست دادم باردار بودم...تلخ ترین اتفاق عمرم بود خدا سخت امتحانم کرد ...افسردگی شدید استرسای شدید چون ازمایش ژنتیک هم دادگ ک دیگ بدتر شده اضطرابم...انقدر دلم میخواد دوباره آرامش ب زندگی برگرده بعضی وقتا دلم ب حال خودم میسوزه گریه میکنم دلم ی ذره آرامش میخواد تنمم سالم بود ک شکر اونو بجا میاوردم ک بخاطر اون شوکی ک بهم وارد شد ۱۰۰ سال ک پیر شدم و عوارض بدی گرفتم بخاطرش یدفه از پا در اومدم..آخ خدا چقدر دلم گرفته چرا نگاهم نمیکنی چرا همش من تو انتظارم نمیدونم دلیل و حکمتش چی بود 

تموم شدنی هم نیست تا بچه بود ک همش انتظار واسه اینک تکلیفمون روشن بشه ک بچه سالمه یانه اینم از بعدش ک ازمایش ژنتیک دادم ۳ ۴ ماه طول میکشه جوابش بیاد و تا جوابش نیاد نمیتونم باردار بشم...یادمه شبا انقدر اشک میریختم همش با بچم صحبت میکردم میگفتم پسرم نمیدونم کی قراره از تو دلم بری وای خداااااااا چه روزای سخت و گندی بود 

افسردگی شدید گرفتم دلم میخواد بمیرم ای کاش من جای آزاده نامداری مرده بودم 

واقعا دیگ زندگیو دوستندارم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

سلام آره واقعاً قبول دارم زندگی خیلی سختی دارید و خدا صبرتون بده ولی هیچ وقت نا امید نشین،چون...

- شاید در نظر خودتون یکی از بدبخت ترین آدم ها باشید ولی مطمئن باشید توی همون شهر خودتون صد ها نفر از شما بخت و اقبال شون بدتره!

-مردن و خودکشی پایان بدبختی نیست پایان زندگی و وجود شماست و تنها اشتباهیه که قابل جبران نیست!

همیشه امیدت رو به خدا حفظ کن و از اون کمک بخواه...

سلام آره واقعاً قبول دارم زندگی خیلی سختی دارید و خدا صبرتون بده ولی هیچ وقت نا امید نشین،چون... - ...

اره درسته بدبختی بدتر از اینم‌هست..ولی انقدر بار روونیش زیاده انقور فشار ب ادم میاره ک ادم کم میاره 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درسته بدبختی بدتر از اینم‌هست..ولی انقدر بار روونیش زیاده انقور فشار ب ادم میاره ک ادم کم میاره& ...

قبول دارم خیلی سخته...ولی بابا بخدا وجود خود آدم از همه چی مهم تره،حتی بچه ... !! بچه خوبه ، مهمه قبول دارم ولی نه به اندازه ای که نبودش تو رو به نابودی بکشه...مطمئن باش مشکلت به زودی زود حل میشه و یه گوگولی ناز نصیبت میشه

2728