2737
2734

بچه های سایت ب اون شماره زنگ زدن طرف دختر بود😭

چیکار کنم ب دختره بزنگم یا ب روی شوهرم بیارم؟😭

پس فردا زایمانمه از نظر روحی داغون شدم😭

اونایی ک نمیدونن قضیه چیه تاپیک دیشبمو بخونن😔

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
به دختره زنگ بزن فوش بارونش کن  

ب شوهرم چی بگم؟😔

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول از همه اینکه شما باردار هستی و نباید همچین استرسی بکشی به نظرم به اون خانوم زنگ نزن و شان خودت ر ...

اگه بگه دوس دخترمه چ خاکی تو سرن بریزم😭😔

اخه وقتی میدونه تو به گوشیش دسترسی داری چرا باید اسمشو ذخیره کنه! فعلا بروز نده چون انکار میکنه سعی کن یجور دیگه حقیقت رو بفهمی سعی کن مدرک کافی برای اثبات کارش داشته باشی مثلا اگه پیاماشو دیدی عکس بگیر یا وقتی حرفاشو دم گوشی شنیدی صداشو ضبط کن 

2738

الهی بمیرم واسه دلت که تو بدتر از منی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
اخه وقتی میدونه تو به گوشیش دسترسی داری چرا باید اسمشو ذخیره کنه! فعلا بروز نده چون انکار میکنه سعی ...

فک میکنه رمزشو ندارم😔

هیچ پیامی بینشون رد و بدل نشده شایدم پاک کرده فقط تماس هاشونه

الهی بمیرم واسه دلت که تو بدتر از منی

توهم عین منی؟😔

توهم عین منی؟😔

خیلی بدتر از تو

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
یعنی بیشعور گذاشته وقت حاملگی واقعا که از دست بعضی مردا به فکر بچه باش بزار دنیا بیاد بعد حالشو بگیر ...

شانس منه بدبخته😔

خیلی بدتر از تو

چرا بدتر مگه چیکار کرده؟از این بدترم داریم؟😭

2706