2733
2734

فرض کنید ی پسر بد اومده خاستگاریم من ازپسره خوشم میاد با اینکه ته دلم میدونم بده و باهاش خوشبخت نمیشم، اما نمیتونم بی خیال دلم بشم و عاقلانه تصمیم بگیرمو جواب منفی بهش بدم.....

اگه ب خدا بگم، خدایا توبهترمیدونی،اگه واقعابه صلاحم نیس یکاری کن باهاش ازدواج نکنم....

خدا بهم کمک میکنه که ازدواجم با این شخص جورنشه؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت عقل داده عزیزم.ازش استفاده کن

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2728

بله میشه

خدا بدتو نمیخواد

من خواستگاری داشتم ک کلا شرایطش خوب بود ولی ظاهرش به دلم نبود  سرنماز گریه کردم از خدا خواستم اگه به صلاحم نیست جواب منفی دادم دیگه پیگیر نشن چون خیلی پیگیر بودن و واقعا هم همین شد یهویی سرد شدن گفتن باشه هرجور راحتی

خدایا شکرت
خدا تو رو وسیله نه گفتن گذاشته

یعنی چی؟ متوجه نشدم میشه واضحتربگید

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
اره  ولی عقل هم داری خودت ‌

من 99درصد مواقع احساسی تصمیم میگیرم همیشه هم چوبشو میخورم ازطرفی شرایط زندگیم،تیکه کنایه های خانوادم ک گاهی بهم میگن همسن وسالای توشوهرکردن وفلان.. منوبیشترتحریک میکنه ک با ادم بد ازدواج کنم

من 99درصد مواقع احساسی تصمیم میگیرم همیشه هم چوبشو میخورم ازطرفی شرایط زندگیم،تیکه کنایه های خانوادم ...

وای نه آ . اینکارو نکنی . با ادم بد ازدواج کنی کارت تمومه آ .

تا ۴۰ سالگی وقت داری برای ازدواج . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
وای نه آ . اینکارو نکنی . با ادم بد ازدواج کنی کارت تمومه آ . تا ۴۰ سالگی وقت داری برای ازدواج .&nb ...

اطراف ما متأسفانه بی فرهنگن دختری ک سنش بالای 25برسه بهش میگن سنش بالاس ترشیده 

دیگ شانسیه خاستگارمناسب بره براش

2706