2733
2734
عنوان

من میترسم فردا برم ۱۳ بدر با پدر شوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 63 پست
من چادری بودم گذاشتم کنار ولی با اینکه چادرو گذاشتم کنار مانتو جلو بسته میپوشم حجابمو رعایت میکنم&nb ...

من چادریم الان ازدواجکردم شهرموتم کوچیکه همه از دم چادرین ولی من از چادر متنفرم اول راهنمایی برام چادر خرید و مجبورم کرد چادر بپوشم کلا خیلی سخت گیره خداروشکر شوهرم اینجوری نیست کاری نداره به هیچی و خودم دیگه از چادر و دین و همه چی متنفر شدم از بس تو همه چی سخت میگرفت به اسم خدا و دین

از اسیرم بد ترم فقط دلم مرگ میخاد

درسته که به اون ربطی نداره و منطقا باید به همچین آدم هایی گفت سرت تو کار خودت باشه اما خب متاسفانه فعلا فضای حاکم بر جامعه اینه. من کلا با دخالت بزرگتر مشکل حالا میخواد پدر و مادر خودم باشه یا هر کسی دیگه ای. اما الان شما باید گزینه ای رو انتخاب کنید که کمترین اذیت و بشین. به نظرم سکوت محض بهترین عکس العمل تو این حالت. چون اگر جواب بدید شما آدم بد میشید و اگرم عذر و بهونه بیارید یا دروغ بگید که در واقع دارید با زبون بی زبونی میگید کار اشتباهی کردم بنابراین سکوت بهترین عکس العمل. هم اون دهنشو زودتر میبند و هم بعدش هیچ بحثی پیش نمیاد و شما کمتر آزرده میشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم شوهرم پشتم نیست میگه لال مونی بگیریم خبر مرگش اون بزرگتره میره به شوهرم میگه تو بی غیرتی

میفهمم عزیزم 

فردا زیاد جلوش افتابی نشو 

واقعا نمیشه توصیه ای کرد چون الان ما یه چیزی میگیم ادمیزاده فردا شما از دهنت میافته  دعوا و بحث و اعصاب خوردی برات میمونه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اخه تو که نمیدونی چطوری شوهرمو عوض میکنن  یه دعوایی راه میندازن بیا و ببین

بنابراین اگر سکوت کنی، آخرش اون که سر و صدا کرده آدم بد شناخته میشه و شوهرت هم دلیلی برای بحث پیدا نمیکنه

2731