2410
2553
سلام کی امپول سینال اف زده میشه به من بگه چند تا زده از روز چند پری و اینکه ایا قبلش قرص لتروزول از روز ۵ پری تا روز ۹ دکتر بهش داده و گفته باشه از روز 10 تا ۱۲ امپول سینال اف رو بزن و بیا سونو دکتر اینطور واسه من تجویز کرد و پرستارش گفت روز ی دو تا به بازو بزن در صورتی که تو کاتالوگش نوشته شکم و یا ران میخوام بدونم کسی استفاده کرده دکتر من اصلا جواب ادم رو نمیده تو رو خدا راهنماییم کنید و اینکه وقتی این امپول رو زدید و تموم شد بهتون گفتند ای یو ای یا طبیعی اقدام کنید تو رو خدا کمک کنید ممنون منتظرم ی
خدایا خیلی مهربونی 
اول اینکه اگه دکترتون جواب نمیده حتما عوضش کنید دوم اینکه بله برای منم همینطور تجویز شد و فولیکول خوبی هم به وجود اومد و طبیعی اقدام کردم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
در مورد بازو هم تزریق عضلانی و زیر حجلدی هست که بازو مثل شکم زیر جلدی ه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
hmg محرک رشد فولیکول hcg آزاد سازی فولیکول
برای شوهرش ؟؟؟؟؟؟ من نشنیدم تا به حال من بله استفاده کردم
2714
کوکی جان دوستم میگه توی بازار هم خارجیش هست هم ایرانیش .میگه خارجیش خیلیییییییی گرونه و ایرونیش ارزونتره میگه یکی گفته ایرانیش هم از خارج میاد اینجا بسته بندی میشه .از من خواست چون با شرکتهای داروسازی در ارتباطم بپرسم ازشون ولی هنوز موفق نشدم بپرسم .گفتم اینجا مطرح کنم ببینم اگر کسی استفاده کرده ایرانیش بوده یا خارجیش؟
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی
عزیزم من اصلا اسم شرکت و اینها یادم نمیاد اما این داروهای ناباروری من خودم شخصا تفاوت ایرانی و خارجیشو تجربه کردم واقعا با هم متفاوتن اگر میتونه خارجی بگیره حتما
پس خارجیش بهتره .میگفت خارجیش حدود 800 هزاره ولی ایرانیش خیلی ارزونتره ازم خواسته بپرسم که آیا ایرانیش کلا تولید داخله یا نه فقط اینجا بسته بندی میشه
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی
800 هزاااااار تومن ؟؟؟؟؟؟؟ نه عزیزم مگه چندتا آمپول ه ؟ داروهاش چقدره این قیمت هم نیست عزیز دلم برای تولید و بلوغ تخمک ه
2706