2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کردی سوال نکردی خواهش میکنم عزیزم ایشالله دامنش سبز بشه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2728
سلام راستش به من گفت لتروزول از روز ۵ بخورم تا ۹ و از روز ۱۰ امپول سینال اف بزنم به بازو روزی دو تا تا روز ۱۲ بعد روز ۱۳ برم سونو چرا از شما رو گفته از روز ۳ بخوری راستی دکتر واستون ای یو ای نوشته یا طبیعی اقدام میکنید شما رو به خدا کمک کنید راهنمایی کنید اگر به من گفت ای یو ای چیکار کنم اخه من چسبندگی شدید کردم اندومتریوز داشتم لاپارا کردمدو با هر بار پری شدن احتمال برگشتن اندو هست واسه همین باید سریع باردار بشم نظر شما چیه به نظرت اگر گفت ای یو ای انجام بدم یابگم طبیعی
خدایا خیلی مهربونی 
2738
پس اینکه دوستم میگه دکتر برای شوهرش تجویز کرده الکی میگه درسته؟؟

نه عزیزم.این آمپول برای مردایی که نطفشون ضعیفه هم همراه با ویتامین های سی و آ  و تقویت کننده های دیگه 

تجویز میشه

پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏

دوستای گلم تورو خدا کمکم کنین .دکتر گفت ذخیره تخمدانت کمه واسم قرص لتروزول از روز سوم پری روزی ۳ تا قرص تا روز هفتم پری و آمپول سینال اف روز شش و هشت پری روزی دو تا بعدش گفت روز ۱۲ پری بیا سونو گرافی کنم .حالا من نمیدونم تا اون موقع اقدام کنم یا نه .یا باید برم سونو بعد سونو اقدام کنم ؟؟ 

دوستای گلم تورو خدا کمکم کنین .دکتر گفت ذخیره تخمدانت کمه واسم قرص لتروزول از روز سوم پری روزی ۳ تا ...

عزیزم منم این ماه میخام امپول بزنم دکتر گفت قرصاو امپولاتو سروقتش استفاده کن از ده پریودهم نزدیکیتو شروع کن ۱۳پریودهم میرم سونو

❣❣خدایا خیییلی خسته ام😢😢خودت کمکم کن❣❣
دوستای گلم تورو خدا کمکم کنین .دکتر گفت ذخیره تخمدانت کمه واسم قرص لتروزول از روز سوم پری روزی ۳ تا ...

ببخشید. این سوال منم هست دقیقا..... توروخدااااا اگه کسی میدونه بهم بگه؟؟؟؟؟!!!!

2706