2737
2734

سلام حتما بخونید شمارش هم گزاشتم ۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶ یه اقای طب سنتی معروف قدیمی هستش که کارش حرف نداره داروی دستی گیاهی درست میکنه که محشره بی نهایت تاثیر بخش هستش حتما دنبال کنید هدف ازاین پیام کمک به دوستان کرده باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه تجربه باورنکردنی دارم. انقدر که موهام ریزش داشت داشتم افسردگی میگرفتم

توی اینترنت سرچ کردم، انقدر تحقیق کردم کلینیک مویار رو پیدا کردم. شانسی هم نزدیک خونمونه

تهران، صادقیه‌، نبش گلستان‌، ساختمان پزشکان شماره یک، ورودی یک، طبقه اول، واحد ۱۰

سلام بچه ها منم دوماهه این روشو انجام میدم. 

اول بگم سر من چربه و موهام فره، ریزش موی من خیلی زیاد بود کلی شامپو عوض کردم و دارو خوردم ولی هیچ فایده ای نداشت. تو حموم میریخت بعد حمام میریخت، رولباسم همیشه مو بود با اینکه ازشون مراقب میکردم حتی شسوار ماهی یک بار نمیکشیدم...اگه یه روز از وقت حمامم میگذشت سرم به شدت چرب میشد و از شدت خارش و نمیتونستم رو پام وایسم.ناخونمو که به پوست سرم میکشیدم زیر ناخونم پره چربی میشد با اینکه مرتب حمام میکردم

اما از وقتی با این روش جلو رفتم چربی سرم کمتر شده و دیگه خارش نداره فقط یه ذره شوره دره 

من تو این دوماه اصلا شامپو نزدم یک روز درمیون دوش میگیرم با آب خالی،  فقط وقتی حس میکنم سرم داره چرب میشه با ختمی یا نمک دریا سرمو میشورم، من هفته ای یک مرتبه سرمو شونه میکنم چون موهام فره و گره میخوره میشه گفت ریزش موی من یک چهارم شده 

خانم یاس هرجا هستی زنده و تندرست باشی 

2731
2738

سلام وقت بخیر مدتی بود ریزش مو داشتم وسرم خارش داشت چند مدل شامپو استفاده کردم وجواب نگرفتم تا اینکه یه پیج دیدم که درموردش تبلیغ می کرد استفاده کردم وجواب گرفتم فوق‌العاده است آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم 🤩🤩🤩mojezeye_zibayi98@

من از روش بدون شامپو استفاده کردم و خیلی راضی ام الان ۳ماهه شامپو نزدم فقط سرکه و جوش شیرین ریزش موهام خیلی کم شده روزی ۱۰تا ۱۵تا خوش حالت شده آب پیازم زدم موهای ریز دراومده. فقط عضو شدم که بگم به امتحان کردنش میارزه. ممنون از اون خانمی که تجربشو با بقیه درمیون گذاشت 

من از روش بدون شامپو استفاده کردم و خیلی راضی ام الان ۳ماهه شامپو نزدم فقط سرکه و جوش شیرین ریزش موه ...

سلام

منم مث خودتم.

الان روز ۲۸ امم الان شونه زدم خیلی ریخت

چون هنوز چربی موهام متعادل نشده

طبیعیه؟

2706