2733
2734
عنوان

دندون درد

40 بازدید | 8 پست

دارم میمیرم س شبه درد میاد امروز از صبح درد میکرد مسکن خوردم چرک خشک‌کن خوردم پوسیدگی نداره نمیدونم چ مرگشه خبرم با نخ دندون کشیدم تا اگ غذایی مونده علت درد اونه در بیاد بدتر شده دردش گریمو در اورد بدون نخ کشیدن دردش قابل تحمل بود..چکار کنم مسکن بی فایده س 😭😭😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه ژلوفن سوراخ کن بریز روی پنبه بزار رو دندونت چتد روز ساکت میگنه

بدبختی ژلفون نداریم نوافن داشتم خوردم فایده نداره دیشب با اون ساکت شد تا تونستم‌بخوابم امروز خوب شدن تو کار نیست 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
بدبختی ژلفون نداریم نوافن داشتم خوردم فایده نداره دیشب با اون ساکت شد تا تونستم‌بخوابم امروز خوب شدن ...

کندر داری بردار بجو مثل آدامس بعد بزار روی دندونی که دردمیکنه یا اسفند دود کن دودش بده به دهانت

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
2738
ژلوفن از داروخانه شبانه روزی نزدیکتون نیست ک بگیری؟ 

نه دارو خونه نزدیک نیست یعنی هر چی واسه دندون درد خوبه من‌تو خونه ندارم ابو نمک کردم تو دهنم‌ببینم بهتر میشه