2737
2734

ازبچگی تا الان زیادخیالپردازی میکنم جوری که حتی وقتی بچه بودم چندتادوست خیالی داشتم حتی اسم هم براشون انتخاب کرده بودم وباهاشون حرف میزدم،بادیوار روبوسی میکردم تصورمیکردم ی ادم روبه رومه و دارم باهاش روبوسی میکنم وحرف میزنم،حتی الانم که بزرگ شدم گاهی تو حیاط یاتوخونه راه میرم وتصورمیکنم کسی کنارمه،دارم باهاش حرف میزنم.ازاین کارلذت میبرم اما ازطرفی میترسم دیوونه بشم(اینم بگم بیشتربخاطربیکاری وتنهاییه که اینقد خیالپردازی میکنم)

مثلاتوخیالبافیام نمیتونم به چیزمثبت فکرکنم همش تصورمیکنم ازدواج کردم شوهرآیندم داره کتکم میزنه مثلاامروزداشتم خیالبافی میکردم تو دوران عقدم،خونه شوهرمم ،جلوخانوادش تاتونست منو زد....

(مازوخیسم ندارم چون تو واقعیت دوس ندارم کسی نازکتر ازگل بهم بگه،فقط توخیالاتم اینچیزای منفی هستن)

نمیدونم چرا به چیزای منفی ک فکرمیکنم جذبشون میکنم اما اگه ب چیزمثبتی فکرکنم جذبم نمیشه

کسی هس مثل من باشه؟یافقط من اینجوریم ایا این طبیعیه؟

(مجردم 22سالمه)

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هان    

تعجب کردی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

من با خودم حرف میزنم و قوه ی تخیلمم بالاست.. گاهی فک میکنم جای فلان باشم چ رفتاری دارم اینایی ک میگی و یکمشو داشتم.. اینا بیماری نیس گلم بیشتر شبیه بازیگرا ادم رفتار میکنه میفهمم چی میگی

2706