2733
2734
عنوان

دندون درد خر است

165 بازدید | 30 پست

وااای توروخدا کمک کنید از دندون درد دارم میمیرم از صبح هرچی پنی سیلین ژلوفن قرص ودارو برا دندون درده خوردم ولی کلافم کرده

از دندون پزشکی خیلی میترسم کلا ادم درد سستی ام تحمل درد ندارم نمیدونم چیکارکنم ترسم بریزه خیلی عذاب میکشم البته الان دندون پزشک نیست هرجا رفتم نبوده

چی بزارم دردش اروم شه بجز دنتول چون اثر نکرد این یکی دوروزم بگذره تا برم دندونمو درست کنم😔

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

میخواستم بگم ژلوفن بخور که دیدم خودت نوشتی😐💔

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

میخک اگه داری بذار

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کاش من الان شرایطشو داشتم میرفتم دندونامو ترمیم میکردم از درد منم چند وقته کلافه ام

ترس نداره که

بی حست میکنن هیچی متوجه نمیشی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

کپسول آموکسیسیلین۵۰۰ رو باز کن پودرشو تو ی لایه دستمال کاغذی بپیچ(خیلی کوچیک و نازک درست ون ک روی دندونتو بگیره)بزار رو دندونت خیلی دردو کم میکنه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2706