2733
2734
عنوان

علائم پريودي لطفا راهنماييم كنيد

86 بازدید | 6 پست

٢١ فروردين تاربخ پريودم هم هست اما دو روز كه علائم پريود دارم كمردرد دارمو پهلوهام درد ميگيره معدم تير ميكشه ممكنه از عفونت باشه يا كيست يا بارداري؟؟؟

تا روزي كه جواب آزمايشت مثبت نشده نميتوني با توجه به علايم بگي بارداري

در مورد كيست هم همينطور

من هر ماه يجور علايم دارم همشم متفاوت

هربارم رفتم دكتر گفته هيچيت نيس

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من خودم ۱۰ روز مونده به پریودم علائمش شروع میشه واز بارداری خبری نیس

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا روزي كه جواب آزمايشت مثبت نشده نميتوني با توجه به علايم بگي بارداري در مورد كيست هم همينطور من ...

من تاحالا اينطوري نبودم همش دو سه روز قبل از پريودم علائمم شروع ميشد

2731
نميخوام ك باردار باشم بچم كوچيكه

خب پس ،پریود هرجور علائمی درهرموقع  میتونه داشته باشه من خودم همون علائم هایی که میگی دارم ونه کیست داشتم نه باردار بودم وهم اینکه بدن هر فرد متفاوت با دیگریه 

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت