2733
2734

دوستان پسرم ۵ ماهش بود که باردار شدم میخواستم سقط کنم ولی از خدا ترسیدم الان پسرم یک سالشه از اول نه پستونک گرفت نه شیر خشک خورد فقط شیر خودم رو میخوره الان خودم هشت ماهمه نه شیرم تلخ شده نه قطع شده خسته شدم از،بس پسرم آویزون منه مدام هم یک سره جیغ میزنه شکمش سیره جیغ میزنه از خواب تازه بیدار میشه جیغ میزنه کلا یسره درحال جیغ زدن اعصاب برام نزاشته مامان و خواهرمم از،جیغ هاش فراری میشن میگن خدا صبرت بگه چه خاکی بریزم سرم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر پاستوریزه میخوره باز میاد میچسبه به سینم و یقمو میکشه جیغ میزنه

پسر منم‌یکسالشه همینه

بچه های یکساله چون نمیتونن حرف یزنن جیغ میزنن

گناه داره بابا تو بارداری حوصلشو نداری

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

عزیزم حتی شنیدم ازنظر سرعی هم درست نیست دیگه شیرخودتو نده..بهش شیر پاستوریزه بده اگه بتونی شییر گاو هم بهش بدی ک عالیه...باهاش مهربون باش ک ضربه نخور...میخوای ازشیر بگیری سوره ابراهیم بخون 

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2738

من خودمم دخترم هنو شیر میخورد ک متوجه شدم باردارم خودش ماه اخرم بود دیگه نخورد..با مشورت پزشک قطع کنین شیرشو..بهش شیرپاستوریزه بدین..جیغ زدناش طبیعیه واکنش نشون ندین خودش از سرش میوفته

مثل پسرخاله های منن وحشتناک بودن بچگی بزرگ تر که شدن خوب شدن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

تورو‌خدا شیر نده بهش استخوان هات بعدا درد میگیره

پسر  من۷ماهش بود باردار شدم دیگه نخورد سینه رو ولی شیش ماه بعد دنیا آمدن داداشش دوتایی باهم می‌خوردممنم مث چی ذوق میکرم،ولی بعد یکم استخونا دستم پام داشت از درد میترکید

ب سینه‌ت چسب زخم بزن بگو اوف شده

اون شیر الان برا بچه‌ت بد هست شیر تازه داره تولید میشه 

2706