2737
2734
عنوان

ممکنه کرونا داشته باشم؟

102 بازدید | 12 پست

سلام. من از وقتی کرونا اومد فوق العاده رعایت کردم. تا همین یک هفته پیش با هییییچکس در ارتباط نبودم.

یک هفته پیش عقد داداشم بود حتی برای مراسم خواستگاری و تشریفاتش نرفتم. محضر اونم تعداد خیلی کم و با ماسک. ما خیلی رعایت میکنیم.

فقط ۲۴ ساعته با هواپیما از اهواز رفتم اصفهان عقد و برگشتم. ولی خو این وسط یه چیزاییم رعایت نشده بود.

بعد ۶ روز حالا دو روزه گلو درد دارم و قطع نمیشه علائم دیگه ندارم. ولی خیلی ترسیدم بچم کوچیکه. ممکنه کرونا باشه؟ 

وقتی علائم کرونا پیدا شد چقدره طول میکشه پیشرفت کنه؟

🌷توکلتُ علی الله🌷

فعلا ماسک بزن یکم رعایت کن، اگه شد ی آزمایش هم بده انشالله ک مشکلی نیست 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تست شما مثبت شده؟ یا مثل من فقط گلو درده نمیدونید از چیه

تست ندادم آخه بدن درد و تب و سرگیجه ندارم فقط گلو درد میگم شاید بخاطر هوای خاکی خوزستانه😔

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
تست ندادم آخه بدن درد و تب و سرگیجه ندارم فقط گلو درد میگم شاید بخاطر هوای خاکی خوزستانه😔

منم خوزستانم. واقعا که هواش افتضاحه. منم میگم شاید بخاطر همینه. ولی خوب بازم میترسم. 

🌷توکلتُ علی الله🌷