2410
2553
عنوان

ابروی من رفت😐😂

456 بازدید | 30 پست

خواهرزادم پیشم خوابیده یهویی تو خواب یه صدایی داد انقد بزرگ بود که برادرزادم و داداشم اون صدای چی بود فک کردم من بدبختم😂آخه از شب تا حالا میگفتم نفخ دارمو معدم درد میکنه چیکار کنم حالا 😂

لوبیا خورده بود؟

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
همون لحظه خواهرزادتو بیدارمیکردی میگفتی عزیزم دستشویی داری ببرمت تا بفهمن کار تو نبوده

خواهرزادم بزرگه آخه دانشجوه😂بعد هرچی تکونش میدادم میگفتم پاشو انگار ن انگار😂

خواهرزادم بزرگه آخه دانشجوه😂بعد هرچی تکونش میدادم میگفتم پاشو انگار ن انگار😂

پس عمرا گردن نمیگیره😂😂 کلی خندیدم حلال کن😂 دیگه مجبوری قبول کنی کار خودت بوده🤣

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
خخخ آره شب اش رشته داشتیم

دیدی گفتم😂

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
پس عمرا گردن نمیگیره😂😂 کلی خندیدم حلال کن😂 دیگه مجبوری قبول کنی کار خودت بوده🤣

آخه من چ گناهی کردم 😂برم صدای گ.... ظبط کنم بزارم زیر تشک برادرزادم که فک کنن کار اون بوده؟ 😂

2706