2733
2734
عنوان

چتونهههههه

273 بازدید | 18 پست

همش تایپیک مرگ مرگ ناامیدی  فرار ، عزیزای دل  توکل کنید به خدا مشکلات همیشه بوده و هست  صبر صبر صبر  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
نمیدونم چرا همه نا امید شدن

همون دیگه به جون خودم دلم میسوزه واسه همه  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توکل کردن بخدا نتیجه نگرفتن که الان نا امیدن:/

مطمعن باش اگه کسی مشکلی داشته باشه اول میره سراغ خدا 

همین کمک نکردنای خداس که باعث میشه برن سراغ جادو و دعا

لایکم نکنید:) اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم ممنون♡در حال حذف آدمای بی لیاقت زندگیم♡(کاربری سومم)

ما مردم ایرانی همیشه لال موندیم 

سوختیم ...ساختیم 

با این اوضاع دیگه میخوای این باشه واااااای امروز رفتم بیرون از دیدن خدمات شهرداری برای افراد معلول خیلی خوشحال شدم؟ 

لعنت به این زندگی 

بخدا به هرکییی میرسی میناله

مجرد متاهل سالم مریض پولدار فقیر زشت زیبا جوون پیر

فقططط امام زمان باید بیا نجاتمون بده😭

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2738
توکل کردن بخدا نتیجه نگرفتن که الان نا امیدن:/ مطمعن باش اگه کسی مشکلی داشته باشه اول میره سراغ خدا ...

کی بدون غمه تو دنیا هر کی یه غمی داره دیگه مگه اینکه دیونه باشه ، حتما مصلحتیه بعدم ما نیومدیم که خوش بگزرونیم بریم باید ازمایش بشیم حالا هر کی یه جور 

ی اتفاق خوب نمیفته برامون امیدوار شیم 

خدا بزرگه 

کی بدون غمه تو دنیا هر کی یه غمی داره دیگه مگه اینکه دیونه باشه ، حتما مصلحتیه بعدم ما نیومدیم که خو ...

هیچ کس بی غم نیست

اما اندازه ی غم ها خیلی فرق دارن

یکی بچه اش مریضه

یکی بی پوله

تو اینارو یکی میبینی کدومش راحت تره؟؟

اگه همه غصه دارن گریه کردن تو خونه ی مجلل بهتره یا گریه کردن تو خونه ۴۰ متریه اجاره ای

لایکم نکنید:) اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم ممنون♡در حال حذف آدمای بی لیاقت زندگیم♡(کاربری سومم)
هیچ کس بی غم نیست اما اندازه ی غم ها خیلی فرق دارن یکی بچه اش مریضه یکی بی پوله تو اینارو یکی می ...

میدونم چی میگی  من مطمعنم اون دنیا خدا جبران میکنه  مثلا اونیکه راحت بچه دار میشه  با منی که باهزار تا دوا درمون نمیشم اون دنیا فرق نداریم پیش خدا 

2706