2726
عنوان

زادروزت مبارک عشخم🤤♥️🌈🎂🌝

437 بازدید | 1 پست

داره رویایی میشه این شب پر ستاره🤩♥️

بیا آرزو کنیم بارون عشق بباره🥰🌧

چشمک شمعو ببین که خاطره میسازه♥️🕯  چیکه چیکه آب میشه شادی برات بسازه 😍🧿چیکه چیکه آب میشه شادی برات بسازه 🥺💜

شب شعر جشن تو غزل غزل ترانه 😻💃🏻

توی گوشت میخونه شعرای عاشقانه 🎃😘

بیا که خنده ی تو قشنگه مثل رویا💋😃

بیا که عزیز من خوش اومدی به دنیا 👶🏻💃🏻

بیا که عزیز من خوش اومدی به دنیا  👩‍❤️‍👩🌈

الهی که صدساله شی غم نبینی و پیر بشی❣️🧑🏼‍🦳

تو شادیا گم بشی تولدت مبارک  🥂♥️

خدا با تو از آسمون عشقو آورد برامون  😻🤩

تا دنیا دنیاست بمون تولدت مبارک💞🎂  

تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارک💃🏻😍💋🖇🎈🎉🧿💎🎼🍒😘

تقدیم با عشق فراوان😂💕👇🏻

https://digipostal.ir/bhtavalod

تولدت مبارک عزیز دل ارزو میکنم روز تولدت هم عین خودت خاص باشه و تک تک ارزوهات خاطره شن خاهری🦄😻💝🧿🍭🌈✨🌸😘

@aidoon    

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6181382/راهنمایی-کنید-لطفاکسایی-که-تجربه-گودی-کمر-داشتند-و-خوب-شده-لطفااااا-بیاید-بگید-چ

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید.