2726

این روزا توی نی نی سایت تاپیک های سرکاری رو میبینم.

اینکه ادم شوخی کنه بد نیست. من خودمم شوخ طبع هستمو هرکس کنارمه لذت میبره..

ولی شوخی هایی مثل 

مادرشوهرم منو میزنه ،، پدر شوهرم باکمربند منو زد ،، تو کوچه منو گیر اوردن و گفتن برقص😓 

ضمیر ناخوداگاه ما شوخی سرش نمیشه.. فرق بین سرگرمی و واقعی رو نمیدونه

هرچی به خوردش بدیم همونو توی واقعیت به ما تحویل میده .پس با ضمیر ناخوداگاهتون شوخی نکنید💓

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

بعضی عنوانا ترسناکه واقعا

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم سلام تازه با لایک یکی ازدوستان تاپیک روپیدا کردم گم کرده بودم یک ب یک پستت روخوندم.    حسابی دلم گرفت بخدا بغض کردم واست...الان چطوره کلا تموم شده بینتون سراغی نگرفت....درمورد باطل کردن چیشد ؟؟ بخدا خیلی دعات کردم خیلی💔

عزیزم سلام تازه با لایک یکی ازدوستان تاپیک روپیدا کردم گم کرده بودم یک ب یک پستت روخوندم.  &nbs ...

سلام عزیز دلم .ممنونم گلم بابت دعاهای مهربونت

محمد که برگشت و هزار بار زنگم زد و دلایلشو توضیح دادو گفت چقدر تو این یک هفته ده روز عذاب کشیده و میخواسته ببینه من پیامش میدم یا نه و چقدر تحمل میکنم.. چون قبلا هم بحثش بود ک میخواست ببینه قهر کردیم من چقد تحمل میکنمو زنگش نمیزنم.. دیگه دیده بود من کلا رفتم اونم زنگم زد.. همم یک سری دلایل شخصی دیگش..

ولی خب من دیگه نمیخوام..ینی دلم دیگه نمیخواد 

دل بیچارم بخدا دیگه نمیتونه..

این روزا در حال تمرکز روی خودمم 

طلسم باطلی هم واسم نوبت زدن

انشاالله دوشنبه انجام میشه

ممنونم دوست خوبم 🌸💓💜😘

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
سلام عزیز دلم .ممنونم گلم بابت دعاهای مهربونت محمد که برگشت و هزار بار زنگم زد و دلایلشو توضیح دادو ...

فقط از خدا میخوام به دلت آرامش بده 

برات صلواتم فرستادم 

حق داری سخته کسی که اونطوری کرد رو بازم دوست داشت مخصوصا یکی تو شرایط تو عزیزم 

ولی دلم برای محمد میسوزه آدم بدی نبود ولی وضعیت اونم بده 

امیدوارم هردوتون مشکلاتتون حل بشه و خیلی زود کسی رو پیدا کنی که انسان واقعی باشه 

با آرزوی بهترین ها 

فقط از خدا میخوام به دلت آرامش بده  برات صلواتم فرستادم  حق داری سخته کسی که اونطوری کرد ...

ممنونم مهربونم نیلوفر عزیزم😘😘😘💜

پناه بر خدا💓