2733
2734
عنوان

بیاین از خواستگاریم بگم🥰😍

| مشاهده متن کامل بحث + 11106 بازدید | 206 پست

سلااااااام فردا تاپیک جدید میزنم 

من خوشبختم...خدایا شکرت😍🤩....توکل بدون تفکر💪.......تو فقط بخواه تا خدا بهت بده....شکرگذاری فراموش نشه....تا زمانیکه ناخودآگاهت را در خودآگاهی درک نکنی، این ناخوادآگاه توست که بر زندگیت حکمرانی میکند و تو آن را سرنوشت می‌خوانی.💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونتون دوبلکسه؟

دو طبقه مجزاست

من خوشبختم...خدایا شکرت😍🤩....توکل بدون تفکر💪.......تو فقط بخواه تا خدا بهت بده....شکرگذاری فراموش نشه....تا زمانیکه ناخودآگاهت را در خودآگاهی درک نکنی، این ناخوادآگاه توست که بر زندگیت حکمرانی میکند و تو آن را سرنوشت می‌خوانی.💪
بابات چیکارس؟ اینهمه خواستگار پولدار داشتی 😐😐

بابای من کارمنده.

خواستگار خوب داشتن ربطی به شغل پدر نداره.

رمان زیاد میخونی ب نظرم 😄😄😄

بله شما درست میگین

2738
من ميگم كاش فرهنگمون جوري بود ك دوره نامزدي قبل از بله گفتن بود يعني علاوه بر بيرون رفتن دختر و پسر ...

ما دقيقا اينجوري بوديم

حتي قبل از بله برون سفر هم رفتيم خاله هام ديدنش تو سفر باهم برخوردمون زياد بود

اون تنها اومد البته شبا پيش ما نميموند ولي فقط براي خواب از پيش ما ميرفت از طرف من خانواده من &nbs ...

چ خوب

خب يعني اگه ب ازدواج منجر نميشد فاميلاتون اينو برات نامزدي حساب ميكردن ك بهم خورده؟ يا خاستگار؟

صرفا به شغل نه ،ولی به موقعیت خونوادگی ربط داره معمولا،اینکه چ سطحی باشی 

اره يعضي خانواده ها يعني اكثرشون خيلي براشون مهم هست

اوناي ك خودشون سطح متوسط رو ب بالا دارن

حاضر نيستن برن پايين تر

2706