2737
2734
عنوان

آهنگ اول صبح

176 بازدید | 7 پست

سلام 

دوست دارم صبح ها یک آهنگ انگیزشی داشته باشم که بعد از گوش دادن به اون ، اون روز رو سراسر خوش شانسی ببینم و حال دلم خوب باشه و احساس اول صبح خوبی داشته باشم.

چه آهنگی مناسبه ؟ 

آهنگ کائنات چیه ؟ اونو دارید ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کائناتو نمیدونم...امااهنگ یه روزخوب ازنیکیتا صبحابمن انرژی میده پنجره روبازکن یابرو‌توحیاط ب اسمون نگاکن وگوش کن

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
کائناتو نمیدونم...امااهنگ یه روزخوب ازنیکیتا صبحابمن انرژی میده پنجره روبازکن یابرو‌توحیاط ب اسمون ن ...

ممنون . متن آهنگ رو خوندم چند بیت اول خوبه . اما بقیه را باید عاشق باشی که به دلم نمیخوره :

یه روز خوب هوای صاف یه حس ناب و تازه
چی میتونه بهتر از اینا روزتو بسازه
میزنم از خونه بیرون و میرم دنبال رویاهام
هوا سرده ولی دلم گرمه به این حس تازه
من با تو خوبه خوبه حالم از اینکه دارمت به خودم میبالم
تا ساعت ها من کنارت میتونم
بمونمو یه دیوونمو همه اینو خوب میدوننو
بیا باهم بریم جلو بهم دیگه بسپریم دلو
پر بکشیم تو آسمون روی ابرا بشیم ولو
دوست دارمو راحت بگیم دلامون رو بهم عادت بدیم
دستامو بگیر تا ته دنیا بریم

ممنون . متن آهنگ رو خوندم چند بیت اول خوبه . اما بقیه را باید عاشق باشی که به دلم نمیخوره : یه ...

اوهوم درسته امامیشه این حس به یه دوستم باشه یابه خودت

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2738