2410
2553

دلم برا بچم میسوزه چهل روزه زایمان کردم از فرط خستگی همش سرش داد بیداد میکنم حوصلش ندارم شب بی خوابی میکشم باباشم کمک نمیده بینشون دوسال و نیمه شوهرم خودش خواس گفت کمک میدم یه مدته تو خودش دسشویی میکنه نمیدونم چرا اینجور شده 

دارم دییونه میشم از فکرش لجبازم شده جالبه اصلا نی نیمم اذیت نمیکنه کاری بهش نداره ولی خودمو خیلی اذیت میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصلا بهش بی توجهی نکن بدترمیشه

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
آخي عزيزم بهش محبت كن براش سخته مادرشو با يكي ديگه شريك شه كسي كه دوساله باهاش انس گرفته. خيلي بهش ب ...

خودمم عذاب وجدان دارم حس میکنم خیلی ظلمش کردم یعنی یه جوریه که بعضی وقتا از دومی بدم میاد خودمم سختمه ازش دور شدم نمیتونم مثل قبل باشم باهاش 

2714

عزيزم طبيعيه

خسته ميشي 

مادر هم توان و جونى داره 

گاهى اعصابش بهم ميريزه 

خودتو سرزنش نكن 

بهترين كارو برا بچه ى اولت كردى 

اوايلش سخته ولى كمى بعد براش عاليه كه سناشون نزديك به همه و تو يه رده ى سنى هستن

كاش كسي بود كمكت كنه 

اگه ميتونى از بقيه مادرت و مادرشوهرت اينا درخواست كمك كن برا نگهدارى بجه ها

خودمم عذاب وجدان دارم حس میکنم خیلی ظلمش کردم یعنی یه جوریه که بعضی وقتا از دومی بدم میاد خودمم سختم ...

آخي عزيزم يكم بگذره دستت مياد چطور تعادل برقرار كني.منم برا همين نميتونم بچخ دوم بيارم بچم خيلي حساس و وابسته س

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا