2733
2739
عنوان

امام زمان(عج) همین روزها داره میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3079 بازدید | 161 پست
سلام بانو ممنونم صبح شماهم نورانی🌷🌷الهی آمین❤

خواهش میکنم خواهری ممنونم 💕💛🧡🌹

ممنونم بابت تاپیک بسیار مفید 

اجرت با امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خواهش میکنم خواهری ممنونم 💕💛🧡🌹 ممنونم بابت تاپیک بسیار مفید  اجرت با امام زمان عج الله تع ...

ممنونم خواهر ان شاالله که مفید باشه🙏🌹

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجرتون با امام زمانمون عج.من که خیلی امیدوارم امسال بیان.التماس دعا

سلام ان شاالله به امید خدا محتاج دعاتون هستیم🌹

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2731
ممنونم خواهر ان شاالله که مفید باشه🙏🌹

خواهش میکنم خواهری 

الهی آمین 🧡💛💚💕🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

سلام عزیزم اجرتان با امام زمان عج 

بسیار عالی 👌🌹🌿

التماس دعا 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام عزیزم اجرتان با امام زمان عج  بسیار عالی 👌🌹🌿 التماس دعا

سلام الهه جان ممنونم التماس دعا😍🌹🙏

2738
بانو خیلی خیلی سوال مهمی هست راهش هم هست. اولین قدم اصلاح خودمون هست، ما اگر بخوایم تاثیر بذاریم با ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت.آدم بخواد کاری انجام بده اما و اگر نمیاره بهونه تراشی نمیکنه

الان دیدم چقد راهش ساده هست ولی میخوایم پیچیده کنیم همه چی رو تا از زیر بار مسولیت در بریم.همون خودسازی که گفتی.از خودمون بخوایم شروع کنیم کلی چیز هست برای اصلاح کردن

میدونی من فکر میکنم فقط کافیه بخوایم

بخوایم  اونی بشیم که خدا و امام زمانمون میخواد و براش تلاش کنیم.برای ارتباطمون با خدا و ائمه تلاش کنیم

اونوقت خودشون راهو نشونمون میدن.فرصت ها رو برامون محیا میکنن

کاش لیاقت پیدا کنیم

بازم ممنون.حرفات واضح و قشنگ بود

ممنون عزیزم از توضیحاتت.آدم بخواد کاری انجام بده اما و اگر نمیاره بهونه تراشی نمیکنه الان دیدم چقد ...

خواهش میکنم بانو بله دقیقا زدید به هدف، ما اگر بخوایم خودشون راهش رو نشون میدند. باز خودشون کمک کنند و این علاقه و مهر رو در دلمون بذارند به قول حاج قاسم همه ما مثل یک بازیگر هستیم، کاری که قرار هست انجام بشه  و اراده خدا در اون هست حتما انجام میشه، اما خدا کنه ما بازیگرها و واسطه های انجام کار خیر باشیم در دنیا نه شر.

سلام مینای بهاری قرار نبود باهم راجب شبهه هام حرف بزنیم؟🤭

سلام نازنین جان. من واقعا شرمنده شما هستم، اون زمان سرم خیلی شلوغ بود و بعدش هم باز مشغله ها و کلا فراموش کردم. چون شبهه شما خیلی مهم هست و باید رفع بشه. در اولین فرصت تایپ میکنم و میفرستم ان شاالله همین امروز. بهتره همینجا جواب بفرستم چون ممکنه کسی هم شبهه شما رو ببینه و برای اون هم شبهه باشه.

2706