2733
2734
عنوان

ازدواج دختر فارس پسر کورد ( لک )

| مشاهده متن کامل بحث + 4551 بازدید | 118 پست
نه گلم هر جایی خوب و بد داره و این بیفرهنگی محسوب میشه که بخوایم توهین کنیم  منم یه بار تو تهر ...

در تهران تهرانی اصیل انگشت شماره همه مهاجرن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولا تا حالا نشنیدم این حرفو مگه طرف ی توهینی کرده باشه فقط کوردای ایللم ی کوچولو با لرا مشکل دارن (د ...

نمیدونم🙁

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
البته که از نظر فرهنگ که صددرصد کردا دو سر و گردن از لرا بالاترن😉

ماشالله باشه بهت چشم نخوری با این همه شعورت نگرانتم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
ماشالله باشه بهت چشم نخوری با این همه شعورت نگرانتم 

ماشالله به خودت باشه که اونطور نظری دادی

حتی حتی حتی اگه با اون نظرات مزخرفت باعث بدبیتی یک‌نفر به یه قومیت بشی واقعا مدیون افراد اون قومی..پس مواظب حرف زدنت باش..منم چیزایی از شما لرا دیدم که بخوام مثل شما تو نظرات بگم کرک و پر همه میریزه اما شعور اینو دارم که کار چند نفرو پای همه ننویسم و نیام همه جا جارش بزنم دوست عزیز

گاهی 
عزیزم واژه فارس غلطه چون هر کسی که توی ایران زندگی میکنه و ایرانی محسوب میشه فارسه  کوردهای ای ...

فک نکنما کاری با جنبه تاریخی اینا ندارم ولی خب تو ایران ترک هست گیلک هست عرب هست و ... اینا رو جدا از فارس مینویسن معمولا که

2738
فک نکنما کاری با جنبه تاریخی اینا ندارم ولی خب تو ایران ترک هست گیلک هست عرب هست و ... اینا رو جدا ا ...

خب اره اینجوری میگن چون عادت کردن 

در معنای اصلی اینجوری نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خب اره اینجوری میگن چون عادت کردن  در معنای اصلی اینجوری نیست

در معنای اصلی هم همینه، به اونایی که شهروند ایرانن میگن ایرانی نمی‌گن فارس. فارس به اونایی گفته میشه که زبان مادری‌شون فارسیه، و کرد و ترک و بلوچ و ... فارس نیستن

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!