2726
عنوان

یه حال عجیبی دارم نمی‌فهمم چمه 🤔

231 بازدید | 14 پست

چن ماه یبار اینجوری میشم اصلا انگار تو این دنیا نیستم از صب تا حالا همه چی برام سوال شده حتی الان اگه بهم بگن میخوای بمیری نمی‌ترسم چم شده بنظرتون😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوالات درباره چیه؟ مثلا میگی این چیه اون چیه؟ این چرا همچینه؟اون درخت رو کی درست کرده ته آسمون کجاست؟خدا کیه؟

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁
2728
سوالات درباره چیه؟ مثلا میگی این چیه اون چیه؟ این چرا همچینه؟اون درخت رو کی درست کرده ته آسمون کجاست ...

ن مثلا شوهرم پاشده داره مسواک میزنه میگم چرا اینکارو میکنه یا میگم بچم و چرا میخوام بدنیا بیارم خیلی عجیبه انگار فقط جسمم تو این دنیاس🤔

ن مثلا شوهرم پاشده داره مسواک میزنه میگم چرا اینکارو میکنه یا میگم بچم و چرا میخوام بدنیا بیارم خیلی ...

فک کنم چراچرا .علتجویی نیس.بی انگیزگیه .نه؟یعنی برای چی مسواک اه حوصله داره ها. که چی بشه .بچم دنیابیارم که چی بشه . بعدش چی هیچی .

بی انگیزگیه .به خوت دانگیزه بده هرجور مدلته .روی هرچیزیکه بیشتر انرژی میگیری باخوت انرژی بده توذهنت باخودت حرف بزن 

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
فک کنم چراچرا .علتجویی نیس.بی انگیزگیه .نه؟یعنی برای چی مسواک اه حوصله داره ها. که چی بشه .بچم دنیاب ...

ن اصلا اینجوری نبودم از صب تا حالا اینجوری شدم انگار بغض گلومو گرفته یخورده که شوهرم باهام حرف زد گریم گرفت😓

ن اصلا اینجوری نبودم از صب تا حالا اینجوری شدم انگار بغض گلومو گرفته یخورده که شوهرم باهام حرف زد گر ...

همین غصه ی درونی یعنی بنظرم افسردگی .خوب یهو میاددیگه . هرروز ورزش کن .فیلمای خنده دارببین بخندازته دلت. هروقت تونستی پیاده روی کن.اهنگ بزار برقص پنجره بازکن هوابیاد .روحیتوخوب کن اخبار بدودنبال نکن

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
آخه باردارم هیچکدومو نمیتونم انجام بدم🤔

خنده مصنوعی بلندکه مضرنیس

2706