2733
2734
عنوان

حس شیشیمیا بیاین 😂

57 بازدید | 9 پست

بگین من کی زایمان میکنم 🤦‍♀️

نه ماهم تموم شده رفتم تو ده ماه هیچ علائمی ندارم😂

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
خب چرا نمیری برای سزارین؟

بیمارستان دولتی میخوام برم میگن تا دردت نگیره بستریت نمیکنیم 😑

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ورزش کن مثلا بشین پاشو آروم نشستنت تا رو زانو باید باشه  یه جایی رو باید بگیری با دستات و این ح ...

ورزش میکنم

نزدیکی

پیاده روی

دوش اب گرم

هیچ فایده ای نداره😶😐

انشانه که به سلامتی یه نی نی خوشگل و ناز و سالم به دنیا بیاری برای منم دعا کن ۲ ساله چشم انتظارم

مرسی عزیزم چشم حتما❤🌹😘

2738
پس هنوز موقش نشده.. زیر دوش اب گرم این ورزشو انجام بدی خیلی سریع میاد پایین. مراقب باش تا انشاالله ن ...

نمیدونم عزیزم

چشم ممنونم😘😍