2726
عنوان

هوی هاهاااااااااا. هوووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 57 پست
عو عو عو عو جونممممم بیاع بیاع قرش بده نپصصصص😍😍😍 اسی صدا موزیک کمهههههههههههههه

هاهاها صدااااااا موزیک بالاااااا

قرررررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا بریزیم 💃💃💃💃💃💃💃💃

دیشدیدین ماشالا دیشدیدین ماشالااااااااا

عااااا بیااااال وسططططط لعنتییییی💃💃💃💃💃💃

من‌حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلبر دلبرم تاج سرم فکرت نمیره از سرم دیش لالای لالای لای دیش لالای لالای لای دیش لای دیش لای دیش لای ...

دلکم دلبکرم دلبر با نمکم💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

صدااااا موزیک کمه هااااا فاز نمیده 

2728

هم نا مهربونه

هم آفت جونه

هم با دیگران

هم قدرم ندونه ندونه

هم دور و دو رنگه 

هم خیلی زرنگه

هم دلش چه قشنگه

هم با من بجنگه بجنگه

هم خاااااککک تو سرش💃💃💃💃💃

خداوندا شفا😐⚡💔

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ابرو به من کج نکن💃

کج کلاه خان یارمه💃

خوشگلم و خوشگلم💃

دلها گرفتارمه💃

یکه زن و یکه سوارم💃

هیچ کجا رقیب ندارم💃

عاشق اسب سفیدم 💃

دختری چابک سوارم💃💃💃💃💃💃💃

خدایا گاوم کن😐چتونه شما؟!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
ابرو به من کج نکن💃 کج کلاه خان یارمه💃 خوشگلم و خوشگلم💃 دلها گرفتارمه💃 یکه زن و یکه سوارم💃 ...

شبا همش ب ولخونه میرم من سراغ ولو ول خونه میرم من تو این ول خونه ها خسته ی دردم ب دنبال ول خودم میگردم

بلند بگو آمیننننننن😐🔪

چاقو میکشی😐👌؟!

2706