2726
عنوان

هوی هاهاااااااااا. هوووووو

245 بازدید | 57 پست

اووودیش دددلووو دینگلبووووو دیش ددلوووودینگلبوووو دیش ددلو دینگلو هوی هاهاها.  💃💃   

هالای توتان یار گوزل آلما هیوا نار گوزل 

داغ لار باشی تو تون نی کیمی قلبی بوتونی  

امان امان اوی امان اوی اماااان اصغر جعفر کورصفدر اوی امااااان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هله هله جونم بیا وسطططط😍😍😍 @شترررر   بیا عشقم قرش بده😐😂😂😂😂😐

جان جاااااان😍😌🤤🤭

اومدمممممممم چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم شکوفه ریز اومدم اما عزیز اومدم آخه گفته بودی دیر نیا لحظه موعود بیا منم اون یار شیرین منم اون یار با ناز😎😎😎😎💃💃💃💃💃💃

من‌حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...
جان جاااااان😍😌🤤🤭 اومدمممممممم چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم شکوفه ریز اومدم اما عزیز اومدم آ ...

عو عو عو عو جونممممم

بیاع بیاع قرش بده نپصصصص😍😍😍

اسی صدا موزیک کمهههههههههههههه

جان جاااااان😍😌🤤🤭 اومدمممممممم چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم شکوفه ریز اومدم اما عزیز اومدم آ ...

دلبر دلبرم تاج سرم فکرت نمیره از سرم دیش لالای لالای لای دیش لالای لالای لای دیش لای دیش لای دیش لای لالای لاس

دلبر دلبرم تاج سرم فکرت نمیره از سرم دیش لالای لالای لای دیش لالای لالای لای دیش لای دیش لای دیش لای ...

دلبرم دلبرکم دلبر بانمکم....

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2706