2703
2553

واقعا استرس گرفتم نمی دونم چی کار کنم 

امارشو دارن تقریبا هر روز مهمونیای با جمعیت زیاد میره و میاد 

چیکار کنم😥

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

امارشو دارم 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

کاری نمیتونی کنی ک استرس ندع ب خودت

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهش نمیدادی. راه دادی چرا گذاشتی ببوسه اخه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2720

بیخیال هیچی نمیشه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
راهش نمیدادی. راه دادی چرا گذاشتی ببوسه اخه 

چطوری راه ندم واقعا روم نمیشه 

قبلش تلفن کرد خونه دم در بود 😔

2714
مشكلي پيش نميادح

انشالله

کاری هست که گذشته اول نباید اجازه بدید. وقتی یکی نمی فهمه باید بهش مستقیم بگید. ولی شنیدم میگن شک کردید بخور بدید ...کتری رو بذار بجوشه صورت بچه ها با فاصله بگیر رو بخار کتری...خودت چک کن ببین دیگه خیلی بخار داغ و آزار دهنده نباشه

اگه بینی و گلو رو با آب و نمک ولرم شست و شو بدین و با گیاهان و نشاسته بوخور بگیرین مبتلا نمیشین

اگه عم بشین ضعیفش میکنه

کلا از آب جوشیده سرد شده استفاده کنین

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  
بیخیال هیچی نمیشه

انشالله

کاری هست که گذشته اول نباید اجازه بدید. وقتی یکی نمی فهمه باید بهش مستقیم بگید. ولی ششنیدم میگن شک ک ...

ممنون عزیزم فردا حتما اینکارو میکنم

2706