1464
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
1334
شقایق بارداری؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
شقایق بارداری؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
من که پری شدم
بیخیال بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
1476
سرشار از هورمون مردانس
زن عمو من که تازه باردار شده بود خورد که بچش پسر شه چون 3 تا دختر داشت
الان اون پسر 20 سالشه
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی
من شخصا حالم بد می شه بهش فکر کنم. ار لحاظ مذهبیش نمی گم، حس خودمه وقتی فکر می کنم که کجای گوسفندست.... ولی دیدم خیلیا دوست دارن. حالا به چه دردی می خوره؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
شوهرا رو میترسونیم باهاش؟
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
مهسا جان از لحاظ علمی فکر نکنم زیاد ربطی داشته باشه.... دختر و پسر شدن جنین به کروموزوم اسپرم مرد ربط داره که x باشه یا y...... اگه به میزان تستوسترون یا همون هورمون مردانه در بدن زن ربط داشت که خانمها میرفتن یه دوره هورمون مصرف می کردن تا بچشون مثلا پسر بشه...... من خودم همیشه سطح هورمون مردانه ام کمی بالاست.... ولی نی نیم دختره ;))
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
عزیزم خاله ى من براى ویارش دنبلان خورد بچش تا پنج سالگى حرف نمى زد مثل لالها
بعد یهو حرف زد زبونشم سنگین بود
الان ٢٠ سالشه مثل منگلها مى مونه نمى تونه دو تا کلمه درست حرف بزنه
در حالى که بچه ى اولش خیلى زبل و باهوشه!!!!
1508