2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر من هشت ماهشه هر کیو میبینه گریه میکنه

دختر من دو ماهه است امروز برادرم اومد خونمون ... چشمش که می افتاد به برادرم میزد زیر گریه... نفهمیدم غریبی می‌کنه یا دلیل دیگه ای داره....

از اولشم با هیچکی غریبی نمیکرد کلا ریلکس و شاد وشنگوله پسر جاریم هرکیو میبینه گریه میکنه از بس تو خونه مونده اما من دخترمو خیلی بیرون میبرم هرکیو ببینه میره بغلش😕

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
دختر من دو ماهه است امروز برادرم اومد خونمون ... چشمش که می افتاد به برادرم میزد زیر گریه... نفهمیدم ...

فکنم نکنم نوزاد دوماهه چیزی متوجه بشه دختر من الان نزدیک یکماهه مادر پدرم و یا مادر شوهر پدر شوهرمو میبینه میزنه زیر گریه با چشماش دنبال من میگرده تا بگیرمش

2738

دختر من از سه ماهگی بغل پدرشوهرم میرفت گریه میکرد

از پنج شش ماهگی از اقایون میترسه بره بغلشون گریه میکنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
دختر من از نوزادی همین بود الانم ۲ سالشه دور و بر بچه شلوغ باشه عادت میکنه دیگه

آخه به خانواده ام عادت داره... یه روز در میون اونجا هستیم. فقط برادرم رو کمتر میبینه...از شلوغی هم خوشش میومد تا همین امروز که آنقدر گریه کرد

2706