2726
عنوان

آزاده نامداری

336 بازدید | 15 پست

......من راجبش تاپیک نزدم خواستم بزنم جانمونم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تورا خدا ولش کنید چون خانوادش گفتن راضی نیستیم پشت سرش حرف بزنن گناه میکنید

وای نمیدونستم

لطفاگزارش بزنید

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
جریانش چیه 

خودمم نمیدونم اصن نمیشناختمش چند روزه میبینم راجبش تاپیک میزنن ک فوت شده، 

عزیزم من منظورت بد متوجه شدم اینجوری گفتم که حواسمون باشه ❤️

فدات نه بابا اون بیچاره مرد رفت چرا باید فحش بدم ولی اینجا روزی ۲۰۰ تا تاپیک میزنن براش آدم هر روز یه چیز میشنوه یکی میگه حامله بود یکی میگه نبود یکی میگه شوهرش ولش کرده اصلا به ماچه خدابیامرزه و تمام

دعا کنید به خواسته م برسم لطفا😔🙏🏻
2706