2726
عنوان

خانما کی ام آر آی انجام داده؟؟؟

78 بازدید | 10 پست

باید لخت کامل بشیم؟؟؟؟؟بعد لباس آبیا رو بپوشیم؟؟؟؟؟هرکی میدونه کمکم کنه.الان تو بیمارستانم آبرو ریزی نشه

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم واسه سرم میخوام بدم.میگرن دارم.آخرش چیکارکنم؟

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤

بچه ها من عذر شرعی دلرم.😐

چی شد؟  رفتین ام ار ای؟

آره عزیزم رفتم.فقط بالا تنه رو لخت کردم.و کش مو و گیره و اینا رو همه رو دراوردم.خدارو شکر کاربه به پایین تنه نداشت.حتی گفت سیم ماسکت هم دربیار.دراوردم

آها خدا رو شکر برای من ام ار ای کمر بود مشکلی ک نداشتین؟ 

جوابش ۱۶ فروردین میاد.انشالله که چیزی نیست