2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از اینکه چرا تو عقد اجازه این همه دخالت به مادرشوهرم رو دادم و به خیال خودم بزرگتر بود بهش احترام میزاشتم

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔

از مهربون بودنم  زیادی وفادار بودنم 

فکر میکردم اینطوری ادما رو نگه میدارم واسه خودم 

بهم ارزش میدن وفادار میمونن بی معرفت نمیشن

ولی حیف.... والان تنها ترینم 

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
بفرما😂

بچه بودم خیلی سخت نمی گیرم دیگه تموم شد و رفت

ولی خب امیدوارم دل کسی رو نشکونده باشم که اصلا قصدم این نبوده...

و از این به بعد خیلی حواسم به رفتارها و گفتارم هست که پشیمونی به بار نیارم برای بعد ها 

به کجاها برد این امید ما را...
2738
بچه بودم خیلی سخت نمی گیرم دیگه تموم شد و رفت ولی خب امیدوارم دل کسی رو نشکونده باشم که اصلا قصدم ا ...

امیدوارم تو این زمینه موفق باشی👌( و البته سایر زمینه ها😂. چون بحث معطوف به این بود اینجور گفتم) 

امیدوارم تو این زمینه موفق باشی👌( و البته سایر زمینه ها😂. چون بحث معطوف به این بود اینجور گفتم)&nb ...

ممنونم همچنین ولی اگر برای الگو گرفتن(اونم از من😂) یا کسب تجربه می خوای چند تا توصیه بهت می کنم احتمال زیاد می دونی ولی تکرارشون هم خوبه.

اول از همه اینکه هیچ وقت هیچ وقت رازهات رو به دوستان و غیره نگو فکر کنم پدر و مادر در اکثر شرایط بهترین معتمد هستن

دوم اینکه مسائل خونه و مشکلاتت با والدینت رو با کسی مطرح نکن به نظر خود من برعکسش هم خوبه مسائل بیرون رو با خونه قاطی نکن کلا

به هیچ وجه به کسی بی احترامی نکن حتی اگر بهت بی احترامی کردن تو احترام خودت رو نگه می داری با جواب ندادن کارش

اگر کسی ازت تعریف کرد هی نخواه بگی من اینطوری نیستم فقط تشکر کن این کار فکر کنم برای فرد مقابل این ایدع رو ایجاد می کنه که اعتماد به نفس نداری و دچار خود کم بینی هستی

کتاب شگفتی یه جمله داره من دوستش دارم امتخاب با خودت که بهش عمل کنی یا نه: همیشه بین صادق بودن و مهربان بودن مهربان بودن رو انتخاب کنید

و در آخر اصلا پشت سر کسی حرف نزن حتی اگر ازش بدت میاد این و دیگه همه می دونن

اینا چیز هایی بود که از گفتار یادم بود ممنون میشم نظرت رو در موردشون بگی😁

ممنونم همچنین ولی اگر برای الگو گرفتن(اونم از من😂) یا کسب تجربه می خوای چند تا توصیه بهت می کنم احت ...

دقیقا👌👌

کاملا موافقم بجز اون مورد بین صداقت و مهربان بودن

یعنی فکر میکنم شرایط ایجاب میکنه که کدوم رو انتخاب کنیم

ممنون از توصیه هات🍃

یاداوریه خوبی بود

دقیقا👌👌 کاملا موافقم بجز اون مورد بین صداقت و مهربان بودن یعنی فکر میکنم شرایط ایجاب میکنه که کد ...

اوهوم خودم هم که گفتم فقط دوستش دارم...بهش همه جا عمل نمی کنم

چون من صحبتی داشتم با یکی که مثلا اگر کسی به ما گفت لباسم خوب شده؟ و در نظر ما واقعا اینطور نشده بود صادقانه نظر بدیم یا مهربانانه 

به نظرم در این شرایط مهربانی بهتره ولی نه در همه

خواهش می کنم ممنون میشم اگر توصیه ای هست به من هم بگی😁😅

ممنونم همچنین ولی اگر برای الگو گرفتن(اونم از من😂) یا کسب تجربه می خوای چند تا توصیه بهت می کنم احت ...

سلام ممنون.پس اگ کسی بی احترامی کرد چی؟؟مثلا باحرف نه .بارفتارای غیر مستقیم.یعنی بازهم بهش خوبی و ب احترام جوابشو بدیم.ایطوری فک میکنن ماساده ایم

سلام ممنون.پس اگ کسی بی احترامی کرد چی؟؟مثلا باحرف نه .بارفتارای غیر مستقیم.یعنی بازهم بهش خوبی و ب ...

سلام

دوست عزیز گفتم که اینا توصیه است فقط اگر دوست داشتید عمل بکنید و اگر نه که هیچی

خب قرار نیست شما به خوبی کردن ادامه بدید همه می دونن که از افرادی که به شما انرژی منفی میدن باید فاصله بگیرید ولی شما با احترام گذاشتن احترام خودتون رو حفظ می کنید! 

مقابله به مثل اصلا به نظر من درست نیست!

و در جواب اینکه فکر می کنن ما "ساده ایم"! 

نقد ها و نظرات به درد نخور دیگران برای من مهم نیستند!

خب فکر کنن از من چیزی کم میشه؟ من برای چی احترام اون فرد رو نگه می دارم؟ برای اینکه با توهین کردن خودم رو در اون حد پایین نیارم دیگه نظرات بقیه چه اهمیتی داره اون هم در این مورد!

استارتر شما هم نظرت رو بگو توی این مورد...

2706