2733
2734
عنوان

بیخیال دعا شدم سرد شدم خسته شدم نا ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3005 بازدید | 41 پست
من که دیگه به اطمینان رسیدم نمیشه من دارم به خاطر بچه همه ی خوشبختی هامو از دست میدم امشب به شوهرم میگم بیا از هم جدا شیم من نمیتونم اینطوری ادامه بدم میخنده دیگه طاقتم طاق شده دیگه نمیتونننننننننننننننم
خدایا طاقت مرا با طاق آسمانت اشتباه گرفته ای ...این پیمانه سالهاست که پر شده
مطهره جون پس حدسم درست بود ببین عزیزم ادم این جور مواقع یا باید تلاش خودشو بکنه یا اگه نتونست نیمه پر لیوانو ببینه من از مال دنیا فقط یه خونه 50 متری دارم ولی وقتی بچم مریض شد حاضر بودم خونرو که سهله جونمم بدم تا بچم سالم بشه الان تو و شوهر و بچت سالمین خدا رو شکر جوون هم هستین کار می کنین و ایشالا مستقل میشین عجله نکن هر چیزی به وقت انجام میشه ضمن این که الان شرایط برای همه سخت شده
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای دفع نحسی از خونه: آیات زیر را هفت دور بر روی مقداری اسپند خوانده و به آن فوت کرده و سپس خود و یا منزل را با آن دود دهید اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الله لا اله الا هو الحی القیوم لا تاخذه سنة و لا نوم له ما فی السموات و ما فی الارض من ذا الذی یشفع عنده الا باذنه یعلم ما بین ایدیهم و ما خلفهم و لا یحیطون بشیء من علمه الا بما شاء‌ وسع کرسیه السموات و الارض و لایؤوده حفظهما و هو العلی العظیم لا اکراه فی الدین قد تبین الرشد من الغی فمن یکفر بالطاغوت و یومن بالله فقد استمسک بالعروة الوثقی لا انفصام لها و الله سمیع علیم ٬ الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور و الذین کفروا اولیاؤهم الطاغوت یخرجونهم من النور الی الظلمات اولئک اصحاب النار هم فیها خالدون و لا تحسبن الله غافلا عما یعمل الظالمون انما یؤخرهم لیوم تشخص فیه الابصار ( سوره ابراهیم آیه ۴۲ ) مهطعین مقنعی رؤسهم لایرتد الیهم طرفهم و افئدتهم هواء‌ ( ۴۳ ) و انذر الناس یوم یاتیهم العذاب فیقول الذین ظلموا ربنا اخرتنا الی اجل قریب تجب دعوتک و نتبع الرسل او لم تکونوا اقسمتم من قبل ما لکم من زوال ( ۴۴ ) و سکنتم فی مساکن الذین ظلموا انفسهم و تبین لکم کیف فعلنا بهم و ضربنا لکم الامثال (‌۴۵ )‌ و قد مکروا مکرهم و عندالله مکرهم و ان کان مکرهم لتزول منه الجبال ( ۴۶ ) فلا تحسبن الله مخلف وعده رسله ان الله عزیز ذو انتقام ( ۴۷ ) یوم تبدل الارض غیر الارض والسموات و برزوا الله الواحد القهار ( ۴۸ ) و تری المجرمین یومئذ مقرنین فی الاصفاد ( ۴۹ ) سرابیلهم من قطران و تغشی وجوههم النار ( ۵۰ ) لیجزی الله کل نفس ما کسبت ان الله سریع الحساب ( ۵۱ ) هذا بلاغ للناس و لینذروا به و لیعلموا انما هو اله واحد و لیذکر اولوا الالباب ( ۵۲ )
S.kazemi6868@gmail.com
دستور دوم : بمدت هفت روز و هر روز بر روی ظرف آبی که نزدیک دهان کرده اید اینها را بخوانید و به آب فوت کنید ( ضمنا دست راست شما موقع خواندن در آب باشد ) و در همه جای منزل مخصوصا دم در اتاقها و منزل و گوشه ها بپاشید ابتدا سه مرتبه این دعا را بخوانید ( بسم الله الرحمن الرحیم یا مَعْشَرَ الجِنِّ اُناشِدْکُمْ بالعَهدِ الذی اَخَذَهُ عَلَیکُم سُلَیْمانِ بْنِ داوود اَنْ لاتُؤذُونا و لاتَظْهَروا لَنا ) . و حالا در ادامه این را بخوانید : بسم اللهِ اَمْسَیْنا بالله الذی لَیْسَ مِنْهُ شَیءٌ مُمْتَنع و بِعِزَّة الله الَّتی لاتُضام و بِسُلطانِ‌ الله ِ‌المَنیع نَحْتَجِبُ و باَسمائِهِ الحُسنیٰ کُلُّها عائِذٌ من الاَبالِسة و مِنْ شَرِّ شَیاطینَ‌ الانسِ‌ و الجِنّ و مِنْ شَرِّ کُلِّ مُعْلِنٍ و مُسِر و مِنْ شُرِّ ما یُخْرِجُ باللَّیلِ و یَکْمُنُ بالنَّهارِ و یَکْمُنُ باللَّیلِ و یَخْرُجُ بالنَّهارِ‌و مِنْ شُرِّ ما خَلَقَ و ذَرَأَ و بَرَأَ و مِنْ شَرِّ اِبلیسَ و جُنودِهِ و مِنْ شَرِّ کُلِّ دابَّةٍ اَنْتَ آخِذٌ بِناصِیَتِها اِنَّ رَبّی علیٰ صِراطٍ مُستقیم اعوذُ بالله ِ بِما اسْتَعاذَ بِهِ موسی و عیسی و ابراهیم الَّذی وَفّیٰ مِنْ شَرِّ ما خَلَقَ و ذَرَأَ و بَرَأَ و مِنْ شَرِّ‌ اِبلیسَ و جُنودِهِ و مِنْ شَرِّ ما یَبغیٰ اَعوذُ باللهِ السَّمیعِ العَلیم مِنَ الشَّیطان ِ الرجیم + سوره حمد و فلق و ناس و زلزال )
S.kazemi6868@gmail.com
خداوند کریم امر به دعا و ضمانت به استجاب نمود، پس دعا را مستجاب می‌نماید، ولی استجابت دعا این نیست که فرمانبردار دستورات دعا کننده باشد و یا حتماً همان چیزی که او خواست را در همان زمانی که او خواست بدهد. بدیهی است که اگر دعای بندگانش را مستجاب نمی‌نمود، یا همه هلاک شده بودند و یا حتی مؤمنین و دعا کنندگان نیز در شرایط خیلی خیلی ناخوشایندی به سر می‌بردند، چرا که از نظر لطف الهی محروم شده بودند. لذا به پیامبرش (ص) به بندگانم بگو اگر دعا شما نبود که به شما نظر نمی کردم، و بدیهی است هر کس تکذیب کند، خودش لوازم عذاب خود را فراهم کرده است: « قُلْ مَا یَعْبَأُ بِکُمْ رَبِّی لَوْلَا دُعَاؤُکُمْ فَقَدْ کَذَّبْتُمْ فَسَوْفَ یَکُونُ لِزَامًا» (الفرقان، 77)
S.kazemi6868@gmail.com
خداوند کریم دعا را مستجاب می‌نماید، اما دنیا را دار جبر نیافریده که اگر هیچ شرطی نیز برای تحقق امری فراهم نبود و یا به قولی مصلحت نبود نیز به زور و یا به صورت معجزه‌ای آن را به مصلحت نماید. قضا و قدر، علت و معلول، تأثیر و تأثر، حرکت و محرک و ...، همه لوازم وقوع یک اتفاق است و چنین نیست که اگر خواست یک نفر مغایر با تمامی شرایط بود، خدا [با توجه به ارتباط همه اجزای مادی و غیر مادی عالم هستی با یک دیگر]، تمام نظم عالم را بر هم زند تا غیر مصلحتی را مصلحت نماید. انتظار چنین درخواست غیر حکیمانه و عادلانه‌ای از خداوند حکیم و عادل، همان دعای غیر قابل استجابت است. در عین حال دقت فرمایید که دعا و استجابت دعا تعاریف، شرایط و چارچوب‌هایی دارد و استجابت یا عدم استجابت دعا، علل و حکمت‌های متعددی دارد که به اختصار می‌گویند لابد مصحلت نیست. که به عنوان مثال نکات ذیل برای روشن‌تر شدن موضوع ایفاد می‌گردد: *- دعا لفظ نیست، بلکه خواستن است و خواستن کار دل و اراده است. اگر به لفظ چیزی گفته می‌شود، باید بیان خواست و اراده قلبی باشد، وگرنه فقط صوت است و ارزشی ندارد. لذا بسیار اتفاق می‌افتد که انسان با اصرار و مکرر به زبان چیزی می‌خواهد، اما به دل خواهان آن نیست. کسی که برای خواسته‌اش تلاشی نمی‌کند، معلوم است که نمی‌خواهد. مَثَل کسی که مقام قرب شهدا را می‌خواهد اما تلاش نمی‌کند، مانند کسی است که عِلم بخواهد، اما تحصیل علم ننماید. راجع به همه دعاها نیز همین طور است. کسی که چیزی بخواهد، خودش تلاش درستی برای رسیدن می‌کند. لذا امام رضا (ع) فرمود: کسی که دعا کند و دنبالش نرود، خودش را مسخره کرده است. *- گاهی انسان چون در لفظ از خدا چیزی می‌خواهد، گمان می‌کند که دعایش را نزد خدا برده است، لکن در عمل امید دارد که دیگری خواسته‌اش را مستجاب نماید. یعنی برای آن دیگری استقلال در تأثیر قائل می‌گردد. نه این که از خدا بخواهد وسیله‌سازی کند، چه آن دیگری باشد یا هر کس دیگری. بلکه باور، امید و اتکایش به همان دیگری است. پس در چنین حالتی او خدا را نخوانده است، بلکه لفظش خداست، دلش دیگری را می‌خواند. منتهی وقتی کارش نمی‌شود، به خدا معترض می‌گردد که پس چرا ندادی؟ *- گاهی انسان در ضمن این که خواسته‌ای دارد و آن را نیز از خدا می‌خواهد، کارهای دیگری می‌کند که راه دعایش را می‌بندد و یا استجابت را به تأخیر می‌اندازد یا کلاً منتفی می‌کند. گاه انسان دچار گناهان یا خطاهایی می‌شود که پرده‌های حفاظتی را می‌درد (اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِی الذُّنُوبَ الَّتی تَهْتِکُ الْعِصَمَ)، گاه گناهانی می‌کند که سبب می‌شود مصیبت‌ها و گرفتاری‌ها بر او ببارد (اَللّـهُمَّ اغْفِـرْ لِی الذُّنُوبَ الَّتی تُنْزِلُ النِّقَمَ)، گاه گناهانی می‌کند که نعمت‌های داده شده و نعمت استجابت را نیز ضایع می‌کند (اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِی الذُّنُوبَ الَّتی تُغَیِّـرُ النِّعَمَ)، و گاه گناهانی می‌کند که دعای او را حبس می‌کند (اَللّـهُمَّ اغْفِرْ لی الذُّنُوبَ الَّتی تَحْبِسُ الدُّعاءَ). *- گاهی هیچ شرایطی برای استجابت دعا در آن زمانی که دعا کننده خواسته فراهم نیست. *- گاهی استجابت در همان فراهم کردن شرایط و زمینه‌های لازم است. مثل کسی که پول و گشایش بخواهد، شغل خوبی سر راهش قرار گیرد و یا علم بخواهد با استاد خوبی آشنا گردد
S.kazemi6868@gmail.com
2738
امیدوارم تا حدودی کمکت کرده باشم...فقط بهت توصیه میکنم...هیچ وقت هیچ وقت نا امید از خدا نشو...یه جایی یه وقتی...یه جوری تورو کمک میکنه که واقعا انتظارشو نداری...فقط توکل کن...نگو خدا منو نمی خواد بگو این قدر صدات میکنم...تا ببینی و اجابتم کنی موفق باشی...
S.kazemi6868@gmail.com

اگر قرار بود خودم برم یکی رو پیدا کنم باهاش ازدواج کنم دیگه چه به دعا احتیاج داشتم.. مثل همه ی آدمای انور آب که برای هرچیزی خودشون تلاش میکنن و بدستش میارن..  این دعا ها همش چیزاییکه از بچگی به خوردمون دادن .. بچه های خارجی رو نگاه کن از کودکی بهشون یاد میدن هر چی که میخای براش تلاش کن... من بالای ۵۰ درصد دعاهای کتاب هزار و یک ختم رو انجام دادم و چیزی عایدم نشد غیر از اونا هم دعاهای زیادی کردم نشد

بدترین چیزی که دوساله داره حالم رو توی ماه رجب ماه استجابت دعا میگیره دعای ام الداووده

انجام دادن اعمال این دعا از نماز ظهر تا نماز مغرب طول میکشه

دوسال با شرایط سخت دعا کردم هیچی نشد نه واسه خدمتم نه واسه عشق و نه واسه هزار چیز دیگه

بعد از این همه دعا به این نتیجه رسیدم آقا خودتون رو خسته نکنین

ما شایستگی اجابت دعا رو نداریم یعنی اینقدر به خودمون به دیگران ظلم کردیم یا اینقد توی خلوتامون گناه کردیم که شایسته اجابت نیستیم انتظاری نداشته باشین بیشتر دعاها هم از معصومین نقل میشده چون معصوم بودن و گناهی نکردن اجابت میشده ما کجای کاریم ؟؟؟

بعضی ها هستن یه دعایی رو فقط از ذهنشون عبور میدن خدا همون لحظه اجابت میکنه بعضی هام هستن سال های سال دعا میکنن گشایشی حاصل نمیشه .. کاش خدا کار خیری  رو روزیمون کنه که مثل بچه پاکمون کنه اونوقت دعاهامون اجابت میشه

خدای ما متکبر ه یعنی صفتش همینه سوره حشر یا متکبر هر چی خودش میخاد رقم میزنه به حرف منو تو هم نیس بخاد کسی میبره بالای بالا اگرم بخاد یکی رو ذلیل میکنه