2733
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

پسرم ۱۲ سالشه نشانه های بلوغ داره ولی قدش خیلی بلند نیست میخواستم ببینم مراحل بلوغ پسرا چجوریه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

همکلاسیاش همشون بلنده قداشون این همش غصه میخوره با دکترش مشورت کردم میگه ببر فوق تخصص غدد اطفال ولی از دارو میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس منم نشانه های بلوغ داره وقدشم بلند نیست منم میترسم کوتاه بمونه،⁦☹️⁩

منم میترسم الان ۱۵۵ قدش و ۱۲ سالشه کمی مو زیربغل دارعه و یکم سینه سمت راستش درد میکنه چندماهه

پسر شما قداشون چنده؟پسرمنم تازه۱۴رو کامل کرده علائم بلوغ داره ولی قدش بلند نیست انگار۱۶۳

دکتر غدد بردم چیزی نداد گفت اگه تو یکسال تغییری نکرد قدش برگردید تا دارو بنویسم

خدایا به امید تو....
2738
پسر شما قداشون چنده؟پسرمنم تازه۱۴رو کامل کرده علائم بلوغ داره ولی قدش بلند نیست انگار۱۶۳ دکتر غدد ب ...

۱۲ سالشه ۱۵۵

فقط یکمم کرک داره رو صورتش دیگه هیچ نشونه ای نداره یکمم هم ۴شونه شده

فقط یکمم کرک داره رو صورتش دیگه هیچ نشونه ای نداره یکمم هم ۴شونه شده

اگه یکی دوسال دیگه تغییری احساس نکردی ببر دکتر غدد

منم سالِ دیگه باز میبرمش.آخه من و پدرش قدامون بلند نیست،میگن با دارو میشه یه کم بلندتر از پدرومادر شد

خدایا به امید تو....
اگه یکی دوسال دیگه تغییری احساس نکردی ببر دکتر غدد منم سالِ دیگه باز میبرمش.آخه من و پدرش قدامون بل ...

پدرش قد بلنده من نه! چون نوک سینش درد میکرد با دکترش تماس گرفتم گفت نشونه بلوغه فقط همین اخه

من برادر ندارم همش استرس دارم تو سن بلوغ جواب سؤال‌های پسرم رو چی بدم چون با من خیلی راحت تره تا باباش و به احتمال خیلی زیاد اول میاد سراغ خودم الان تازه ۹ رو تموم کرده 

belfijoon هستم                                                                 
پسر من سیزده سالشه ۱۵۷خیلی کوتاهه

نشونه بلوغ داره؟ منم نگرانم از طرفی بخاطر این پیک ۴ کرونا میترسم ببرمش دکتر حضوری

2706