2726

هشت روزه با شوهرم قهرم نه حرف میزنیم شبا هم اون جای دیگه میخوابه.میخوام من برم سمتش اما بعد با خودم میگم اون مقصره باید اون بیاد.نمیدونم چیکار کنم لطفا یه راه حلی بگید؟

دخترم دنیامه

با ۸ روز ۳۵۸ روز دیگه شو خراب نکن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره سال بدیه 

بزار خودش بیاد پررو میشه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2728

چه زود کل سال رو قضاوت کردی .... بعدشم به سال نیست به رفتار خودمونه که با همدیگه داریم ... از نظر من امسال واقعا عااالی شروع شد 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
هرسال بدتر از پارسال🙃💔 منی ک سال قبل زندگیم عالی بود امسال داره کارم به جدایی میکشه

هرسال میگیم دریغ از پارسال

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اگه زیاد این اتفاق تکرار نشده که قهر بودین و تو پیش قدم شدی عیبی نداره الان تو پیش قدم بشی پرووو هم ...

خیلی این اتفاق افتاده و قهر بودیم اما هیچوقت جدا نمیخوابیدیم اما اینبار فرق میکنه

دخترم دنیامه
چه زود کل سال رو قضاوت کردی .... بعدشم به سال نیست به رفتار خودمونه که با همدیگه داریم ... از نظر من ...

عزیزم برای تو خوب شروع شده میگی خوبه.من از لحظه تحویل سال به جز دعوا هیچ چیزی ندیدم 

دخترم دنیامه
2706