2733
2734
عنوان

بی بی چک لطفا بیاین⁉️😘🙏

78 بازدید | 10 پست

بچه ها موقع نماز صبح بی بی چک زدم اصلا خط دوم نیفتاد البته خیلی صبر نکردم خدابم میومد🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خلاصه هیچ خط دومی در کار نبود 

بعد خوابیدم الان بیدار شدم یه خط خییییلی کمرنگ انداخته و یعنی مثلا مثبته. ولی بعد از این همه وقت قابل قبوله نتیجه ش؟ اخه روش نوشته بعد از 5 دقیقه بندازیدش دور... من تازه بعد چندساعت مجدد نگاش کردم... چَ کار کنم؟ 

عکسشوبذار.زیزده دقه چیزی نشد منفیه.اون خطم خط سفیداگه هست فایده نداره باید رنگ دارباشه هرچند کمرنگ.

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه دوخطش واضع و رنگشون اندازه همه مثبته ولی هاله نه چون خودمم قبلا بی بیچک میزاشتم بلد چن ساعت هاله مینداخت و منفی بود  بی بیچک اگه تا زیر ۲۰ دقیقه دوخط شد مثبت ولی بعدش کاذب

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
2738
برای من بعد۲ ساعت مثبت شد و باردارم

واسه شما اینطور بود گلم ولی ووسه همه اینطور  نیست اولین بار میبینم یکی بعد دوساعت بی بی چکش مثبت شده 

همه میگن بعد ۲۰ دقیقه نا معتبره 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

بعد ۵ دقیقه اعتبار نداره و کاذبه اون خط ادراره. فردا دوباره بزن ولی همون ۵ دقیقه اول بمون نگاهش کن

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼