2726

سلام مامانهای ناز و خوشگل

من امروز ازمایش بتا دادم و ۴روز قبل پریود بوده و عددش۷۹

خوشحال میشم بیایین با هم باشیم 

تا از تجربیات هم کمک بگیریم

💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 4475 بود فک کنم. روز 35 از تاریخ شروع سیکلم. ولی خب بچه م نموند. مال تو انشالله بمونه برات.

ای وای 

چرا؟

چی شده؟

انشالله خدا یه بچه سالم و صالح بهتون بده

برای منم دعا کنین.شرایطم خاصه و احتمال سقطم زیاده تا زمانیکه خود خدا بخواد و بچه سالم و صالح رو توی دلم بگذاره

نخود کنجد عسل زعفران جگر سیر چای پر رنگ فعلا نخورین تا ۷ماه

من فقط زعفران جیگر نمیخورم بقیه رو که ایرادی نداره هفته ۲۱ هستم البته

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

والله بقیه بیشتر توی سه ماه اول میگن بهتره نخورین چون طبع گرم داره و خون رقیق میکنه

حالا که خداروشکر حالتون خوبه

سعی کنین رعایت کنین عزیزم

راستی لطف میکنین از اینکه چطور متوجه شدین حامله هستین و عدد بتا چند بود و کی دکتر رفتین و دکتر چه گفت 

به ما اطلاع بدین؟

ای وای  چرا؟ چی شده؟ انشالله خدا یه بچه سالم و صالح بهتون بده برای منم دعا کنین.شرایطم خاصه ...

قلب داشت خونریزی افتادم قلبش ایستاد. فک کنم یکماهه سقط کردم. باشه عزیزم.انشالله بچه ت سالم باشه

والله بقیه بیشتر توی سه ماه اول میگن بهتره نخورین چون طبع گرم داره و خون رقیق میکنه حالا که خداروشک ...

فردای پریودیم بی بی چکم مثبت شد یه هفته بعدش آزمایش بتا دادم فکر کنم ۹۰۰وخورده ای بود 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

والله بقیه بیشتر توی سه ماه اول میگن بهتره نخورین چون طبع گرم داره و خون رقیق میکنه

حالا که خداروشکر حالتون خوبه

سعی کنین رعایت کنین عزیزم

راستی لطف میکنین از اینکه چطور متوجه شدین حامله هستین و عدد بتا چند بود و کی دکتر رفتین و دکتر چه گفت 

به ما اطلاع بدین؟

بچه ها من یک سری تجربه که البته همه شما مامانای گل میدونین منم فقط واسه یکسری ها میگم که استفاده کنین :::::::بنظرم اگه به خانواده ها نگین هم خودتون راحتترین هم خانواده ها باز این مورد با خودتونه اما بنظر من بعد غربالگری وسونو اول که بسیار مهم است بگین ،ماهی یکبار اگرم مشکلی نداشتین پیش پزشک متخصص بروید اما اگه خدایی نکرده عفونتی دندون دردی بیشتر فعلا در تشکیل پرونده عجله نکنید چون بعد سه ماه تحقیق با خیال راحت انجام دهید،مصرف اسید فولیک لازم از دکتر بخاین کم کم پرناتال هم بده واگرم لبنیات که واسه رشد بچه خوبه رو هم کم مصرف میکنین یعنی شیر و ماستو پنیرو ...کم میخورید حتما از پزشک بخاین بهتون کلسیم بده ،هیچ دارویی را خودسرانه مصرف نکنین ودرمان طبیعی رو پیش بگیرین مگر با تجویز پزشک،میوه ولبنیات زیاد بخورید وعده ها رو افزایش دهید چون خدایی نکرده حالت تهوع وترش نکنید،خواب کافی خیلی مهمه خواب بعدازظهر هم حتما داشته باشید ،سعی کنید موقع استراحت ودراز کشیدن پاهارو بالاتر قراردهید ،کارهای سنگین ابدا نکنید سریع ندوید پله هارو ارام بروید روی شکم حتی الامکان نخوابید ،به نظافت خود بسیار اهمیت دهید هرروز یک دوش اب ولدم سریع بگیرید چون حمام اب داغ و طولانی خوب نیست وریلکس کنید،غذاهای بی خاصیت وفست فوت تا حدامکان نخورید زعفران وکاکائووگوجه فرنگی . دارچین.جگر.سیر نخورید در تغذیه خود خیلی دقت کنید پنیر فتا نخورید کافئین خیلی کم قهوه اصلا نخورید ورزش که میکنید بیشتر ورزش بالتنه که از کمر به پایین تکون نخورد ونرمشهای نشستی که اصلا فشار ندارد انجام دهید،پیاذه روی رو تا حد امکان کم کنید بعد سه ماه انشالا شروع کنید چون بسیار مفید است در بارداری،قبل سفر حتما با پزشک مشورت کنید سفرهای طولانی نروید به طور طولانی نشینید یکجا کمی راه بروید بعد بشینید سنگینی ابدا بلند نکنید ،تا میتوانید آب بخورید تا هم عفونت نگیرید هم کمتر احساس خستگی کنید ،فراموش نکنید این دوران بسیار مهم است ورعایت این مسایل مهمتر واگر بتنهایی از پسش برنمیاین از مادر وخواهرتون کمک بخاین که امری طبیعی است ایشالا همه صاحب بچه هایی سالم وقوی بشین به امید روزهایی بهتر بدرود

قلب داشت خونریزی افتادم قلبش ایستاد. فک کنم یکماهه سقط کردم. باشه عزیزم.انشالله بچه ت سالم باشه

انشالله خدا بچه سالم و صالح بگذاره توی دلت

منم دوبار تجربه سقط داشتم.خیلی بد و درد ناک و ناراحت کننده است.انشالله برای هیچ کس پیش نیاد

فردای پریودیم بی بی چکم مثبت شد یه هفته بعدش آزمایش بتا دادم فکر کنم ۹۰۰وخورده ای بود 

بعد یک هفته از زتا رفتی؟

افرین چه تحملی داشتی عزیزم

بعد دکتر چی گفت و چه کارهایی خواست انجام بدین؟

بعد یک هفته از زتا رفتی؟ افرین چه تحملی داشتی عزیزم بعد دکتر چی گفت و چه کارهایی خواست انجام بدین؟

اره هر روز بی بی میزاشتم مطمئن شم😂

هیچی تا قلبش تشکیل نشه گف نمیشه دارویی بدم فقط مراقب بودم و استراحت نسبی میکردم و زیاد میوه اینا میخوردم

عزیزان تا میتونین ماهی و میوه تازه و سبزیجات تازه بخورین. ماهی سالمون به خاطر امگا 3 خیلی خوبه. الان فصل توت فرنگیه. روزی 10 دونه سعی کنین بخورین. پرتقال و سیب و به هم حتما تو برنامه روزانه اتون بزارین. آجیل شیرین بونداده مثل بادوم، فندق،گردو و ... حتما بخورین. شیر کم چرب روزی یه لیوانو فراموش نکنین. تو غذاهاتون کمتر از برنج و نمک استفاده کن. از امروز تا پایان هفته هشتم روزی یک عدد قرص فولیک اسید بخورین

2706