2733
2734

چون شوهرم بیخیاله البته سرکار میره خرجیم میده ها ولی تنبله برای بچه ها مسئولیت پذیر نیست منم پدر مادر ندارم کسیو ندارم فقط بابام برام یه ارثی گذاشته چن وقت پیشا مادرشوهرم ب شوهرم گفته بود اگ این پیشت مونده به خاطر بی کسیش هس وگرنه هرکی دیگ بود ولت میکرد میرفت (ب خاطر اخلاقای شوهرم یعنی میگ کسی نمیتونه با تو بسازه  ) منم ب مادرشوهرم کفتم از بی کسی نیست اگه موندم چون زندگیم دوس دارم وگرن بابام اقد برام گذاشته ک نخام محتاج مرد باشم از مجبوری نیس گفت اگ شوهرت حرف جدایی زد بگو ول میکنم میرم بچه ها هم میزارم میرم تا بترسه نگو بچه ها میبرم من نمیدونم الان این مادرشوهر خیرخواهه منه یا نه ؟

عزیزم 

مادرشوهر مطمئن سمت پسرش 

اما لطفا دیگه مشکلات ب ایشون نگو 

باتهدید چیزی درست نمیشه 

از ی روانشناس کمک بگیر 

ب بچه هات بگو بیشتر برن سمت پدرشون

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر شوهر منم‌میگفت به شوهرت بگو سیگار و ترک نکنی طلاقم و میگیرم و ولت میکنم میرم بعد ها فهمیدم طرف پسرش بوده بی ناموس خدایا شکرت دارم طلاق میگیرم و خلاص شدم از این خانواده اجنوی کع تکلیفشون با خودشون مشخص نبود

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
2728