2703
2553
عنوان

خیاااااااااااانت

929 بازدید | 54 پست

سلام دوستای عزیزم نی نی سایتی های گل حالم زیاد تعریف نداره خوابم نمیبره شوهرم با سه تا بچه بهم خیانت کرد یا حداقل 99 درصد مطمءنم خیانت کرده اون یه درصد شک را میذارم برا دلخوشی خودم🤧 اگه کسی بیداره واین تاپیک را میخونه خوشحال میشم اگه خیانت دیده بگه با تجربه ها بیان نظر بدن وبه نظر شما چن سال بعد ازدواج زن برای مردش تکراری میشه؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زن و شوهری که عاشقانه همو بپرستن هیچوقت برای هم تکراری نمیشن

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2714

یا باید جداشی یا باید مدارا کنی و نادیده بگیری انگار اتفاقی نیفتاده

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

پسرخاله شوهرم خيانت ميكنه همه ميدونن حتا زنش 

ي پسر ١٤ساله داره و يه دختر٢ماهه 

زنه عين خيالش نيست ديگه 

انقدرم خرج ميكنههه برا دخترا ك نگو 

خيلي دلم بحال زنه ميسوخت اوايل ولي الان نه 

چون زنه ديگه براش اهميت نداره فقط دارن زندگي ميگذرونن كنار هم 

بعد از ٨سال خدا بهم يه كنجد داد،ميشه براي سلامتيش صلوات بفرستي🥺💜
2706