2129
2106
عنوان

خیاااااااااااانت

602 بازدید | 54 پست

سلام دوستای عزیزم نی نی سایتی های گل حالم زیاد تعریف نداره خوابم نمیبره شوهرم با سه تا بچه بهم خیانت کرد یا حداقل 99 درصد مطمءنم خیانت کرده اون یه درصد شک را میذارم برا دلخوشی خودم🤧 اگه کسی بیداره واین تاپیک را میخونه خوشحال میشم اگه خیانت دیده بگه با تجربه ها بیان نظر بدن وبه نظر شما چن سال بعد ازدواج زن برای مردش تکراری میشه؟؟؟ 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

زن و شوهری که عاشقانه همو بپرستن هیچوقت برای هم تکراری نمیشن

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2050

پسرخاله شوهرم خيانت ميكنه همه ميدونن حتا زنش 

ي پسر ١٤ساله داره و يه دختر٢ماهه 

زنه عين خيالش نيست ديگه 

انقدرم خرج ميكنههه برا دخترا ك نگو 

خيلي دلم بحال زنه ميسوخت اوايل ولي الان نه 

چون زنه ديگه براش اهميت نداره فقط دارن زندگي ميگذرونن كنار هم 

چِنان نماند؛چِنین نیز نَخواهد ماند.
چه مرد چه زن اگر آدم خوب و خوش قلبی باشه و عاشق همسرش تا آخر عمرشم براش تکراری نمیشه و ازش خسته نمیش ...

حتي اگه خيانت كنه!

اين چ حرفيه ميزنين 

يكبار دوبار قابل بخششه ن اينكه ديگه كنار بياي 

بنظزم اين توهين ب اونيه چشمشو ميبنده

چِنان نماند؛چِنین نیز نَخواهد ماند.
حتي اگه خيانت كنه! اين چ حرفيه ميزنين  يكبار دوبار قابل بخششه ن اينكه ديگه كنار بياي  ...

منظورم اینه که ازش خسته نمیشه که بهواد بهش خیانت کنه اگه ذاتش خوب باشه اصلا فکر خیانت به سرش نمیزنه. نگفتم اون خیانت کنه تو چشم پوشی کن

💗🖤 ''I'm certified ''BLIИK
درچه حدخیانت کرده؟؟شایداشتباه میکنی گلم

چن وقت که خیلی بهش مشکوک شده بودم هم تو رابطه باهام سرد بود هم خیلی افراطی مهربون شده بود وباهام کمتر حرف میزدو.... خلاصه امروز بیرون بودم اومدم خونه هل کرد یه جلد کاندوم تو سطل آشغال دیدم😭

2051