2733
2734
عنوان

ای وی اف ۱۴۰۰

1699 بازدید | 19 پست

من بایداردیبهشت برم هیستروسکوپی

ماه بعدش اگه خدا بخواد برم انتقال..

برام دعا کنید..

غم دنیا رو دوش منه..ولی پیش کسی دم نمیزنم..

خیلی سخته خیلی به کسی نگی..

منی که خیلی اهل حرف زدنم...

سکوت کردم..

سکوتی که همش پیش میگم به کدومین گناه باید من طبیعی باردار نشم...

خودمون میزنم به بیخیالی...

اگه بهش فک کنم بخدا دق میکنم....

برام دعا کنید به حق این شب عزیز...

به حق اقامون امام زمان...منم مامان شم...باردار شم...

در همه اماما رفتم... در زدم...گفتم شما از خدا بخوایین منم این خس مادری را بچشم..

امشب دلم گرفته بدجور..

عزیزانی که منتظر نی نی هستن...

من یک صلوات از ته ته دل شکستم میفرستم...

شما هم بفرستین..

ان شالله که اقا ابا صالح مددی کن..

اقا وساطت ما را پیش خدا  بکنه...

هممون تواین سال مادر شیم..😢😢😢

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

عزیزم منم😢😢😢اردیبهشت میخوام برم تو سیکل میکرو.همش میگم چرا طبیعی نشد.ولی خب دیگه قسمت مام همینه انشالله مادرشیم بزودی

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما از خراش رحم قبل انتقال چیزی میدونی 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
عزیزم منم😢😢😢اردیبهشت میخوام برم تو سیکل میکرو.همش میگم چرا طبیعی نشد.ولی خب دیگه قسمت مام همینه ا ...

سلام  نتیجه میکروتون چیشد..من  ۲۳ سالمه هفته قبل پانکچر شدم با ۲۷ تا تخمک اما اسپرم شوهرم دکتر گفت خیلی ضعیفه  قرار بود پنج شنبه برم بیمارستان برا پرسیدن نتیجه اما چون عید فطر بود نشد برم امروز میخام تماس بگیرم نتیجه چیشده و چندتا جنین تشکیل شده.

سلام  نتیجه میکروتون چیشد..من  ۲۳ سالمه هفته قبل پانکچر شدم با ۲۷ تا تخمک اما اسپرم شوهرم ...

من هایپر شدم عزیزم.۹تا جنین دارم .انتقالم افتاد ۳ماه بعدی

2738
سلام  نتیجه میکروتون چیشد..من  ۲۳ سالمه هفته قبل پانکچر شدم با ۲۷ تا تخمک اما اسپرم شوهرم ...

زنگ بزن بهشون الان جواب میدن

من هایپر شدم عزیزم.۹تا جنین دارم .انتقالم افتاد ۳ماه بعدی

چقد شرایطمون مث همه...برا منم ۹ تا جنین شد از برج سه ک پانکچر شدم... احتمالا مهر انتقالم بشه..الان دارم ال دی مصرف میکنم 

چقد شرایطمون مث همه...برا منم ۹ تا جنین شد از برج سه ک پانکچر شدم... احتمالا مهر انتقالم بشه..الان د ...

منم هایپر شده بودم.... خیلی بد بود🥴...ان شالله ک به نتیجه های خوب خوب میرسمو و مامان میشیم😍😍😍

منم سیکل آی وی اف هستم پانکچر شدم دوازده تا جنین دارم گفتن باید به عمل میومکتومی و هیستروسکوپی انجام بدم بعد انتقال 

بعد از عمل رفتم پیش دکتر گفت باید ۹ ماه صبر کنی بعد از انتقال انجام بدیم

اومدم خونه یکم جوشانده خوردم چند روز روغن سیاه دانه مالیدن به شکم و کمر و رحم و تخمدان ها بادکش کردم روز ۱۳ قاعدگی رفتم سونو گفت یه فولیکول غالب سمت راست داری ۱۳ میل اومدم خونه دوباره همین کار را انجام دادم روز هفدهم رفتم فولیکولم ۲۰ میل شده بود منطقه خودمون بردم به دکتر نشون دادم گفت خیلی عالیه هاش ام جی زد گفت احتمال خیلی زیاد این ماه باردار بشم ولی نشدم روز دوم پریودی هستم

معجون برای تقویت اسپرم

ماهی سمنقور ۴ یا ۵ عدد حتماً سر و دم داشته باشد به صورت خشک شده از عطاری تهیه کنید

جنسینگ و خرنوب هرکدام ۸۰ گرم

هفت مغز شامل کنجد پسته گردو فندق بادام زمینی درختی و هندی همه خام باشد هرکدام ۱۰۰ یا ۱۵۰ گرم

همه مواد را آسیاب کنید با یک کیلو عسل مخلوط کنید و ۴۰ شب قبل از خواب و صبح ناشتا ۱ قاشق غذاخوری آقا میل کنند

چقد شرایطمون مث همه...برا منم ۹ تا جنین شد از برج سه ک پانکچر شدم... احتمالا مهر انتقالم بشه..الان د ...

انتقال من منفی شد.انشاللع شما مثبت شی

عزیزم منم😢😢😢اردیبهشت میخوام برم تو سیکل میکرو.همش میگم چرا طبیعی نشد.ولی خب دیگه قسمت مام همینه ا ...

سلام مشکلتون چی بوده؟ کدوم بیمارستان رفتید هزینه تون چقد بوده و نتیجه گرفتید؟

2706