2726

کجاشو نفهمیدی؟

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه چی خوبه

هر حاجتی،کلا گناهان روپاک میکنه

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

عزیزم برا منم دعا میکنی بچه دار شم؟

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
کجاشو نفهمیدی؟

برا همتون دعا میکنم بنوسید اسمتون 

عزیزم اون قسمت که اخرش میگه یه ذکری رو ده بار بگی بعد سجده یا رکوع و..اون سر در میارم چی میگه ولی نمیدونم از رکعت اول که شروع میکنم به خوندن نماز باید اون ذکر رو بگم ؟ یا از رکعت دوم ؟ 

دو تا دو رکعتی ،رکعت اول بعد حمد زلزلت رکعت دوم بعد حمید عادیات رکعت اول نماز دوم کوثر بعدی هم قل هوالله احد ،بعد هر حمد و سوره ۱۵ بار سبحان الله والحمدلله ولا اله الی االه والله اکبر ...

رکوع ۱۰ بلند میشی ۱۰ سجده ۱۰ بلند میشی ۱۰ سجده ۱۰ بلند میشی ۱۰ همینطور تا آخرش ...التماس دعا 

باز میشه این در ..صبح میشه این شب ...صبررررر داشته باش 

4 رکعته

به صورت دوتا نماز دو رکعتی خونده میشه

رکعت اول حمد+شمس

رکعت دوم حمد+عادیات

رکعت سوم حمد+نصر

رکعت چهارم حمد+توحید

حالا تنها تفاوتش با نماز عادی اینه که 300 تا تسبیحات اربعه داره که به این شکلی که میگم توی قسمت های مختلف نماز خونده میشه

تو هر رکعت بعد اینکه حمد و سوره رو خوندی 15 بار تسبیحات اربعه بگو

توی هر رکوع بعد ذکر رکوع 10 بار تسبیحات اربعه

بعد سربرداشتن از رکوع وقتی یه لحظه صاف وامیستی 10 بار تسبیحات اربعه بگو 

توی هر سجده بعد ذکر سجده 10 بار تسبیحات

بعد سربرداشتن از سجده هم 10 بار

بعد از نماز هم ی دعایی داره که توی نت هست

بعد دعاها ب سجده برو و حتما سعی کن گریه کنی و تو سجده حاجتت رو بخواه

اثر این نماز بخشیدن همه گناهان ب خصوص گناهان کبیرس و برای حاجت روایی بسیار مفیده

مرا عهدیست با جانان...
برا همتون دعا میکنم بنوسید اسمتون  عزیزم اون قسمت که اخرش میگه یه ذکری رو ده بار بگی بعد سجده ...

عزیزم دوستان توضیح دادن🌹

اسمم منیره لطفا برام دعا کن ،انشالله حاجت روا شی