2726
عنوان

وکیل تو سایت هست کمکم کنه

48 بازدید | 6 پست

شوهرم چند سال پیش برای فروش خانه وکالت بلاعزل به برادرش داد الان پشیمانه میتونه وکالت را فسخ کنه؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

وکیل نیستم ولی فکر نکنم بتونه برگردونه

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما تجربشو دارید؟

نه عزیزم ولی من موقعی ک داشتم حق طلاق و حضانت رو میگرفتم بهم میگفتن ک بلاعزل باشه تا شوهرت نتونه بدون رضایت تو کاری بکنه 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   

سلام

۱. بستگی داره مستقلا وکالت داده باشه یا ضمن یه قرارداد دیگه

۲. به صورت شرط نتیجه اگر وکالت داده باشن، قابل‌عزل نیست؛ اما اکر عدم عزل به صورت شرط فعل منفی باشه، موکل می‌تونه برخلاف شرط عمل کنه.