2726
عنوان

شما برا شوهراتون پس انداز میکنید ؟

178 بازدید | 17 پست

مادرشوهرمن کل زندگیشو وقتی بچه هاش کوچیک بودن همه چی از خودش و بچه هاش میگرفته که پول جمع کنه لباسم سالی یکی دوبار میخریده البته بی فایده هم نبوده بعد بیست سال تونسن یه خونه ای با قسط و وام و‌پس انداز و طلا بسازن الان همش از من انتظار داره منم همیجور باشم اگ برا پسرم لباس یا اسباب بازی بگیرم پوزش میره تو هم میگ داشت که برا چیش بود پس انداز کنید حقوق شوهرم شش تومنه دو‌خورده ای میره برا قسط چهارتومن دیگ میمونه دوتا بچه کوچیکم  هم داریم من دلم نمیخواد از بچه هام بگیرم اتلیه هم ببرم از نظرش ولخرجیه  

بهش توجه نکککن

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

ولی پس اندازو بکن اما نه مث اون

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولش کن به اون ربطی نداره با دوتا بچه و ۴ تومن حقوق پس انداز کنی؟!

همین که خرجو برسونی خانومی کردی

مهم خودتونین هر جور راحتی زندگی کن

ما پس انداز هم میکنیم ولی از زندگیمون نمیزنیم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ولخرجی خوب نیس ولی از خودتو بچه هات گرفته گیری نکن 

مادربزرگ من خیلی پس انداز میکرد دوتا خونه داشت وضعشم خوب 

همشو گذاشت برا بچه ها و خودش هیچ لذتی از زندگی نبرد

دور ازجون مرد و هیچی از زندگی نفهمید 

نمیدونم هر جوری که فک میکنی لذت میبری 

کاریو بکن که خودت میخوای 

ایشونم از دلسوزی میگه به دل نگیر

از هریت تابمن کسی که برده ها رو فراری میداد پرسیدنسخت‌ترین مرحله کار شما برای نجات بردگان چی بود؟  گفت:قانع کردن یک برده به اینکه تو برده نیستی ........ مشکل اینجاست که ما خودمونم ارزش خودمونو نمیدونیم 😞               به امید روزی که صلح در سرارسر جهان برقرار بشه و همه با عقاید و افکار متفاوت کنار هم خوشحال و بدون تفرقه زندگی کنیم 🙃.                  بزرگترین آرزوم تساوی حقوق زن و مرده و اینکه خانوما ارزش خودشونو بدونن  هستش  🤗🤗🤗       

مدیریت پولا با منه ن برای شوهرم بلکه واسه زندگیم مدیریت میکنم از هیچیم نمیزنم پس اندازمونم تحت هرشرایطی داریم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

به نظر منم اتلیه ولخرجیه ولی مادر شوهرت زر اضافه میزنه چون هنر نکرده اون زمان مردم به راحتی خونه و ماشین دار میشدن یکم از همسن و سال هاش یاد بگیره.. مامان من 48 سالشه یه دختر شوهر داده جهیزیه داده خونه هم داره هیچ وقت هم گشنگی نکشیدیم همیشه هم خرجمون به اندازه بوده نکنه ک از یه جایی بکشی ک خونه دار بشی اونم با قسط و وام

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

تو میخوای طبق سلیقه ی ۴۰-۵۰سال پیش زندگی کنی؟؟ کار خودتو بکن دلسوز زندگیت هستی مسلما خودت میدونی چ کاری براتو بهتره ب اون چیکار داری حالو دریاب 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

بابا تا میتونید خوش باشید، دنیا ارزش خساست رو نداره 

یه لحظه می‌میریم و برای همیشه میریم   ...... 

خوش باش و تا یه حدی هم برای آینده جمع کن همین 

یک انسان تا زمانی که مادر دارد فقیر نیست.. (آبراهام_لینکلن)       قلبم ارومیه❤️💛                                                  
2706