2410
2553
Sarvenaz34 درخواست دوستی مو پذیرفتید در مورد کلاه شما کلاه من خیلی بده یا در میاد یا شله یا تنده

کلاه ما هم همینطوره به خاطر همین میگم ما یه پامون اونجاست نمیدونم بقیه چجوری بدون هیچ شکایتی استفاده میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من درخواست دوستی ندیدم فکر کنم اشتباه کردی

نگاه کنید به درخواست های دوستی میبینید. اینحا نمیشه تاپیک ها را حذف کرد وگر نه شمارمو میدادم واتس آپ حرف میزدیم

نگاه کنید به درخواست های دوستی میبینید. اینحا نمیشه تاپیک ها را حذف کرد وگر نه شمارمو میدادم واتس آپ ...

دفعه یش قسمت بالا چپ که شبیه نامست یک دیدم که درخواست دوستی شما بود الان هیچ عدد نیست وقتی جواب پیام قبلی هم میخوام بدم میگه دریافت کننندهای نیست

2720
2714
[QUOTE=198542742]عزیزم یعنی الان سربچه شمادرازبودمعلوم نیس؟[/QUOTEبله معلومه مشخصه ولی یه ذره از درا ...

بخاطربدخوابیدن سرش درازشد؟؟یابخاطربسته بودن جمجمه؟پیشونیش چجوریه؟اونم خودش اونطوری بوده یابخاطرجمجمه؟

کدوم برنامه. منظورتون بسته بودن ملاج

سلام عزیزم امیدوارم حال دخترتون خوبه؟عزیزم من دخترم مشکل زود بسته شدن ملاج جلو داره ۱۰ماهشه تو رو خدا اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید 

خیلی نگرانم…

نه عزیزم ب خاطر بسته بودن درز جمجمه 

سلام عزیزم من دقیقا دقیقا دقیقا همین مشکل دارم نمیتونم اینجا پیام بدم میشه درخواستم قبول کنید

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل